Samsung UE32 D6100 - konwersja obrazu 2D do 3D

tdx

New member
Bez reklam
jest było to już wałkowane poszukaj na forum

1. W menu serwisowym ustaw swój model na 6500 i konwersja ruszy
 

nowystbg

New member
w którym miejscu w menu się to ustawia i czy w przyszłości mogę ustawić z powrotem na tv d6100 - a i jeszcze jedno pytanie - czy jakie kolwiek wejście w menu serwisowe wiąże się z utratą gwarancji, nawet jak nic nie zostanie przestawione?
 

nowystbg

New member
w zakładce Option - funkcja Model nieaktywna nie da się przestawić ( jedynie Type działa, DDR, Front Colour) i tyle - jakieś inne sugestie
 

nowystbg

New member
i co nikt mi nie opisze jak włączyć konwersję 2D->3D ? prosze o opis - bo dalej nie wiem jak to zrobić? z góry dziękuję
 

tdx

New member
Bez reklam
ściągamy "ruSamsungTVCommunicator"
-TV dajemy w tryb menu serwisowego
-uruchamiamy ruSamsungTVCommunicator i klikamy na "Factory" a potem na "3Speed" co spowoduje odblokowanie niedostępnych opcji w menu serwisowym
 

nowystbg

New member
Mam pytanie, czy u Was, też po przestawieniu w menu serwisowym modelu z UE32 D6100 na UE32 D6500, obraz podczas konwersji z 2D do 3D jest wyświetlany na zielono ( nic nie widać tylko zielona plama, dźwięk słychać ).
 
Ostatnia edycja:

nowystbg

New member
Model dobrze ustawiłem, prawdopodobnie mam przestawiony typ matrycy - i tu mam prośbę do Was jakby ktoś mógł mi sprawdzić jaką ma wpisaną w zakładce option - chodzi o TYPE ( telewizor UE32 D6100 )- byłbym bardzo wdzięczny.
 

tomek976

Member
Panowie konwersja 2D na 3D to zbędny bajer na który nie ma sie co napalać.
Włączałem to kilka razy u siebie ale stwierdziłem ze różnicy praktycznie nie ma, wiec po co sie katowac okularami.
 

krisbox

New member
Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Chcę odblokować konwersję w 40D6100. Wiem jak wejść do menu serwisowego, ale opcja zmiany modelu jest nieaktywna. Słyszałem, że można to uaktywnić programem ruSamsungTVcommunicator. Ściągnąłem go, ale jest po niemiecku więc nie potrafię się połapać. Czy ktoś mógłby w kilku zdaniach opisać jak to uruchomić i gdzie, żeby osiągnąć założony efekt? TV nie jest podłączony do internetu. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam
 

dvs100

New member
Pomocy eu40d61100

witam
zrobiłem zmianę z eu40d6100 na eu40d6500 i po uruchomieniu 3D mam zielony ekran.:sad:
było tam 6500 i 6500H .dałem 6500.:confused:
przy okazji prosił bym o pomoc, przez przypadek zmieniłem rodzaj matrycy nie wiem czy ustawiłem poprawny jak by ktoś miał ustawienia orginalne to jakąś podpowiedz proszę:oops:
można pisać na gg 250632
dzięki
 
Do góry