Samsung TV PS50A656 nie widzi zestawu kina...

moren

New member
Witam. Swoją plazmę mam już dobrych parę lat, nic się z nią złego nie działo, zadnych wypalonych pikseli czy problemów z matrycą, używałem ją bez dodatkowych polepszaczy dźwięku czy kin domowych aż do wczoraj. Odkupiłem od kolegi kino domowe również Samsunga HT-C350 i jest problem, u kolegi po podłączeniu przez HDMI telewizor jak by automatycznie wykrywa kino i się łączy,pojawia się ekran powitalny zestawu kina i jego menu, u mnie zaś widac że cos próbuje się skomunikować ale pokazuje się tylko jakby zakłucony jakimiś paskami i sniezeniem cały różowy obraz. Mam fotke tego jak uda mi się tu wstawić to pokaże. Mam w domu jeszcze dwa inne tv Samsunga i na nich też wszystko automatycznie po podłączeniu kabla HDMI działa, a na moim dużym nie chce, dlaczego? Dodam że do tego TV mam podłączony przez HDMI dekoder NC+ i wszystko działa, sprawdzałem inne porty i na kazdym Enka działa a kino nie, czy może być coś uszkodzone? jakaś opcja w TV? Podłączałem do innych Tv tym samym kablem wiec jest dobry,może moje duże tv jest od nowości uszkodzone a ja nie podłączając żadnych kin domowych wczesniej nic o tym nawet nie wiedziałem.
Chciałem wkleić link do foto ale się nie da...
Proszę o pomoc
 
Do góry