Samsung TV model D6500

rybka2

New member
sciagnelem ze str samsung aktualizacje dla telewizora ue46d6500 (samsung.com/us/support/downloads/UN46D6500VFXZA) plik sciagniety rozpakowany ale tv go nie widzi. co zrobic?

Problem z aktualizacją w Twoim przypadku może być analogiczny do aktualizacji firmware w UE40D6500, który wygląda następująco, że po rozpakowaniu pliku z nowym firmware na pena torzy się na nim niewłaściewa struktura katalogów a mianowicie: T-GASDEUC/T-GASDEUC/image. W katalogu image są wymagane pliki z aktualizacją.
Rozwiązanie problemu jest bardzo proste: trzeba katalog image wraz z całą jego zawartością przenieść do głównego katalogu i ma to wyglądać tak: T-GASDEUC/image.
 

Primer

New member
Udało mi się zrobić to o czym pisałeś tv zobaczył aktualizację ale doszedł do 3% i pojawił się komunikat aktualizacja nie powiodła się WTF????
 

Stupa

New member
Ja zrobiłem aktualizacje przez dysk zewnętrzny, i przebiegła pomyślnie, co do muzyki w allshare dalej miałem błąd zgrałem ją na dysk i śmiga jak ta lala, tworzy playlisty itp.

P.S
Co niby wnosi ta aktualizacja bo nic nie zauważyłem innowacyjnego :D
 

Stupa

New member
Ok napiszę w skrócie dla wszystkich: Pobierasz plik jest on zapisany w formacie .exe otwierasz go i plik prosi o wybranie lokalizacji do wypakowania (najlepiej pulpit). Wypakowujesz teraz najważniejsze wchodzisz w folder T-GASDEUC i kopiujesz folder ze środka o tej samej nazwie na pamięć lub dysk, chodzi o to że telewizor nie widzi aktualizacji bo w folderze T-GASDEUC znajduje się podfolder o tej samej nazwie telewizor wchodzi w 1 folder i nie widzi pliku image :D bo jest on ukryty jeszcze dalej tak więc na pamięć lub dysk wrzucasz podfolder o nazwie T-GASDEUC a w tym oto folderze musi znajdować się plik image mam nadzieję, że dobitnie jasno to wyjaśniłem, a nie jeszcze bardziej zagmatwałem sprawę :p Powodzenia
 

Primer

New member
Właśnie robię tak jak napisałes faktycznie tv zaczyna widzieć aktualizację ale dochodzi tylko do 3% zatrzymuje się i wyskakuje błąd?
 

wlodek10

New member
A ja rano ustawiłem telewizor w następujący sposób. Wszedłem w pomoc techniczna następnie aktualizacja oprogramowania, tryb gotowości do aktualizacji i tam ustawiłem na 1 godzine póżniej.Gdy po 2 godzinach włączyłem telewizor pojawił się napis czy zaktualizować oprogramowanie.Zatwierdziłem ok i cała aktualizacja trwała około 30 sekund. Nic nie wgrywałem poprzez usb.
 
Ostatnia edycja:

ROMEZ

New member
mi tez wyskoczyło info o aktualizacji ale jak wszedłem do zakładki aktualizacja o dziwo nic nie znalazł dopiero jak przełączyłem w alternatywnym oprogramowaniu znalazł mi 1013 wersje i mogę tam zmieniać pomiędzy 1012 a 1013
 

pawlos82

New member
Potwierdzam, że dzisiaj aktualizacja do wersji 1013 poprzez aktualizację on-line działa. Sam wyszukuje i się aktualizuje. PS. Moje pytanie, czy po aktualizacji lista kanałów pozostaje bez zmian odpowiedź brzmi, że tak :)
 

Madas

New member
Bez reklam
u mnie też od dzisiaj 1013 w TV i póki co nie sprawdzałem co się zmieniło.

Jak coś zauważycie to dawajcie znać !!!
 

Znakowy

New member
Mam dwa pytania:
1. Czy listę kanałów z tunera dvb-s można mieszać z kanałami dvb-t czy może są to dwie osobne listy:?:
2. Jak szybko przełączają się kanały z tunera dvb-s zarówno SD jak i HD do momentu pojawienia się dźwięku z obrazem:?:
 

gebe14

New member
u mnie od wczoraj prosił sie o aktualizacje, więc dzisiaj mu pozwoliłem... poszło przez wi-fi w 30 s i tyle.
tylko sie zastanawiam co ona wnosi ,bo różnicy nie widze.
 
Do góry