Samsung TV model D6500

nemko

New member
Teraz była promocja i jakiś pakiet wykupiłem za 1zł za miesiąc. Są Polsaty Sport , Eurosporty, kilka muzycznych.

A kiedy ta promocja się skończyła, bo w tej chwili za iplaSPORT chcą 19,90 zł. Niech się ugryzą. Pakiet podstawowy Polsatu Cyfrowego jest za 15zł, i jest dużo więcej programów. Sorki, faktycznie jest pakiet MIX za 1zł, zabieram się za aktywację.
 
Ostatnia edycja:

edlew

New member
Teraz była promocja i jakiś pakiet wykupiłem za 1zł za miesiąc. Są Polsaty Sport , Eurosporty, kilka muzycznych.


A kiedy ta promocja się skończyła, bo w tej chwili za iplaSPORT chcą 19,90 zł. Niech się ugryzą. Pakiet podstawowy Polsatu Cyfrowego jest za 15zł, i jest dużo więcej programów. Sorki, faktycznie jest pakiet MIX za 1zł, zabieram się za aktywację.

Niestety pakietu MIX nie można oglądać na naszym TV D6500 ponieważ tak stoi w ofercie. Po aktywacji przez dobę miałem dostępną opcje TV ONLINE , a potem znikła ta opcja. Ipla niestety prowadzi selekcje urządzeń na których możemy oglądać materiały video. Do czego prowadzi chciwość i chęć zysku? Tym bardziej, że jest to jednorazowa promocja, żeby zachęcić klientów do zakupu pakietów.
.
 
Ostatnia edycja:

ja.mirek

New member
Niestety pakietu MIX nie można oglądać na naszym TV D6500 ponieważ tak stoi w ofercie. Po aktywacji przez dobę miałem dostępną opcje TV ONLINE , a potem znikła ta opcja. Ipla niestety prowadzi selekcje urządzeń na których możemy oglądać materiały video. Do czego prowadzi chciwość i chęć zysku? Tym bardziej, że jest to jednorazowa promocja, żeby zachęcić klientów do zakupu pakietów.
.
To chyba nie dlatego. Mają jakieś problemy. Ja dostałem od nich takiego maila

W dniu 05.04.2013 została udostępniona usługa "TV Online"
na TV Samsung z 2011 r.
> Obecnie żaden z kanałów linearnych w ipla nie jest darmowy.
> Aby skorzystać z pakietu iplaMix na TV należy aktywować pakiet na
koncie zarejestrowanym na PC (aplikacja Windows, strona ipla.tv).
>
> Po aktywacji pakiet jest przypisywany do konta użytkownika.
> Na telewizorze wystarczy zalogować się swoim kontem do ipla aby
skorzystać z pakietu.
Ale z ipli zniknęła zakładka TV Online (mam nadzieję, że na chwilę)
 

cacumen

Member
Bez reklam
Niestety pakietu MIX nie można oglądać na naszym TV D6500 ponieważ tak stoi w ofercie. Po aktywacji przez dobę miałem dostępną opcje TV ONLINE , a potem znikła ta opcja.
.


To czemu ta opcja była aktywna przez dobę ?? a jeżeli ktoś wykupił pakiet na miesiąc ..to miał dostęp
tylko przez jeden dzień :!::x Na Androida działa bez problemu na wielu urządzeniach np. jednocześnie na smartfonie i tablecie :D Czyli to nie ograniczenia sprzętowe są powodem braku dostępu , jeżeli przez jeden dzień działało ..bez problemu :?:
 

edlew

New member
To chyba nie dlatego. Mają jakieś problemy. Ja dostałem od nich takiego maila

W dniu 05.04.2013 została udostępniona usługa "TV Online"
na TV Samsung z 2011 r.
> Obecnie żaden z kanałów linearnych w ipla nie jest darmowy.
> Aby skorzystać z pakietu iplaMix na TV należy aktywować pakiet na
koncie zarejestrowanym na PC (aplikacja Windows, strona ipla.tv).
>
> Po aktywacji pakiet jest przypisywany do konta użytkownika.
> Na telewizorze wystarczy zalogować się swoim kontem do ipla aby
skorzystać z pakietu.
Ale z ipli zniknęła zakładka TV Online (mam nadzieję, że na chwilę)

Oby na chwilę, bo na stronach ipli jest co innego napisane.

To czemu ta opcja była aktywna przez dobę ?? a jeżeli ktoś wykupił pakiet na miesiąc ..to miał dostęp
tylko przez jeden dzień :!::x Na Androida działa bez problemu na wielu urządzeniach np. jednocześnie na smartfonie i tablecie :grin: Czyli to nie ograniczenia sprzętowe są powodem braku dostępu , jeżeli przez jeden dzień działało ..bez problemu :?:

Proszę przeczytajcie linki:
iplaMIX - Pakiet - ipla.tv szczególnie opcje z gwiazdkami
Samsung - ipla w telewizorach - aplikacja ipla - ipla.tv zobaczcie dostępne pakiety

Po za tym nie wszystko działało bez problemu, ponieważ na TV D6500 miałem dostęp do 6 programów z 13. Przy pozostałych żądało opłacenia droższych pakietów.
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Oby na chwilę, bo na stronach ipli jest co innego napisane

Po za tym nie wszystko działało bez problemu, ponieważ na TV D6500 miałem dostęp do 6 programów z 13. Przy pozostałych żądało opłacenia droższych pakietów.

Na Androidzie działało i działa wszystko od 2 miesięcy ..naturalnie w ramach wykupionego pakietu.
I to na laptopie , smartfonie i tablecie !!
Tak samo było jeszcze wczoraj na tv :) Ciekawe jak ma to miejsce na innych markach tv z Iplą ??
Pytam , bo może zmiana dotyczy samej aplikacji a nie jest dedykowana konkretnemu producentowi TV ??
 

edlew

New member
Na Androidzie działało i działa wszystko od 2 miesięcy ..naturalnie w ramach wykupionego pakietu.
I to na laptopie , smartfonie i tablecie !!
Tak samo było jeszcze wczoraj na tv :) Ciekawe jak ma to miejsce na innych markach tv z Iplą ??
Pytam , bo może zmiana dotyczy samej aplikacji a nie jest dedykowana konkretnemu producentowi TV ??

Nie wiem czy do końca wszystko przeczytałeś ze zrozumienie. Po za tym jest to temat o Samsung TV D6500 a nie o laptopie , smartfonie, tablecie i Androidzie. Pakiet iplaMIX jest przykładem selekcji urządzeń na których możemy oglądać treści video. Jeżeli chcesz oglądać na TV D6500 to zapłać więcej? Czy takie pytanie można postawić?
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Nie wiem czy do końca wszystko przeczytałeś ze zrozumienie. Po za tym jest to temat o Samsung TV D6500 a nie o laptopie , smartfonie, tablecie i Androidzie. Pakiet iplaMIX jest przykładem selekcji urządzeń na których możemy oglądać treści video. Jeżeli chcesz oglądać na TV D6500 to zapłać więcej? Czy takie pytanie można postawić?

Jeżeli tak jak piszesz ..to po co była dostępna TV online ..chyba ze dwa dni ?? Tylko dla autoreklamy ?? Czyli dostęp ma być limitowany sprzętowo , ale ..czy dla każdej marki tv ??
 

edlew

New member
Jeżeli tak jak piszesz ..to po co była dostępna TV online ..chyba ze dwa dni ?? Tylko dla autoreklamy ?? Czyli dostęp ma być limitowany sprzętowo , ale ..czy dla każdej marki tv ??

Nie wiem dlaczego TV ONLINE było dostępne i nie wiem czy dla każdej marki tv. W każdym razie do tej pory przy pakiecie iplaMIX TV ONLINE jest nie dostępne. W innych pakietach powinno być dostępne. Jeżeli była by ta funkcja nie dostępna było bo to podstawą do reklamacji. Może nich inni posiadacze TV D6500, innych TV i pakietów ipla się wypowiedzą.
 

nemko

New member
U mnie na 40D7000 też zniknęła iplaMIX. Skoro w telewizorze była zakładka z taką opcją, to wygląda mi na zwykłą awarię.
A jeżeli nie awaria, to znaczy że ludzi zrobili w c...a, wyciągając od nich marne złotówki.
W kryzysie każdy grosz się liczy :razz:
 

ja.mirek

New member
Tv Online w Ipli

U mnie na 40D7000 też zniknęła iplaMIX. Skoro w telewizorze była zakładka z taką opcją, to wygląda mi na zwykłą awarię.
A jeżeli nie awaria, to znaczy że ludzi zrobili w c...a, wyciągając od nich marne złotówki.
W kryzysie każdy grosz się liczy :razz:

Niestety wygląda to na celowe działanie. Otrzymałem odpowiedź na maila od Ipli:

Usługa TV Online została uruchomiona testowo na TV Samsung z 2011 roku,
niestety ze względu na problemy techniczne byliśmy zmuszeni na jej
wycofanie.

W przypadku zakupienia jakichkolwiek usług ipla, których z opisanego
powodu nie mógł Pan skorzystać, zwrócimy Panu pieniądze. W tym celu
proszę podać kod do pakietu lub numer transakcji?

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

To zwykłe chamstwo, jak i z hbbtv. Do ipli z nimi. Wygląda na to, że nie zamierzają już włączyć w starszych telewizorach.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Usługa TV Online została uruchomiona testowo na TV Samsung z 2011 roku,
niestety ze względu na problemy techniczne byliśmy zmuszeni na jej
wycofanie.
Wygląda na to, że nie zamierzają już włączyć w starszych telewizorach.


No tak..czyli pora przesiąść się na serię "F" , bo jak piszą obsługuje już nawet..weeb.tv :!:
 

nemko

New member
Usługa TV Online została uruchomiona testowo na TV Samsung z 2011 roku,
niestety ze względu na problemy techniczne byliśmy zmuszeni na jej
wycofanie.

W przypadku zakupienia jakichkolwiek usług ipla, których z opisanego
powodu nie mógł Pan skorzystać, zwrócimy Panu pieniądze. W tym celu
proszę podać kod do pakietu lub numer transakcji?

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

To zwykłe chamstwo, jak i z hbbtv. Do ipli z nimi. Wygląda na to, że nie zamierzają już włączyć w starszych telewizorach.

Na Twoim miejscu nie darowałbym dziadom nawet złamanego grosza. Ja chyba poproszę o zwrot za pakiet i za sms'a, niech nie myślą że się wymigają. :x
Tylko nie wiem, czy w moim przypadku coś wskóram, pakiet aktywowałem w komputerze, nie w telewizorze. W telewizorze tylko się zalogowałem.
A tak w ogóle, to czytał ktoś regulamin, czy mogli w ten sposób potraktować użytkowników?
 

edlew

New member
Niestety wygląda to na celowe działanie. Otrzymałem odpowiedź na maila od Ipli:

"Usługa TV Online została uruchomiona testowo na TV Samsung z 2011 roku,
niestety ze względu na problemy techniczne byliśmy zmuszeni na jej
wycofanie.

W przypadku zakupienia jakichkolwiek usług ipla, których z opisanego
powodu nie mógł Pan skorzystać, zwrócimy Panu pieniądze. W tym celu
proszę podać kod do pakietu lub numer transakcji?

Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

To zwykłe chamstwo, jak i z hbbtv. Do ipli z nimi. Wygląda na to, że nie zamierzają już włączyć w starszych telewizorach.

Jeżeli kupiłeś iplaMIX gdzie były gwiazdki i jasno napisane że na telewizorach ten pakiet jest niedostępny. To nie jest to manipulacja, ani chamstwo. Jeżeli kupiłeś gdy gwiazdek i innych ograniczeń nie było to proponują tobie zwrot 1zł. W domyśle kup pan iplaEXTRA za 4,90zł.
 

edlew

New member
No tak..czyli pora przesiąść się na serię "F" , bo jak piszą obsługuje już nawet..weeb.tv :!:

I nabić kasę producentowi tv który ma w głębokim poważaniu klienta który 2 lata temu kupił tv i liczył że jak telewizor jest oparty na oprogramowaniu SMART TV i ma sprzętową obsługę hbbtv nie będzie porzucony przez producenta przynajmniej w oprogramowaniu. Widocznie jest to zemsta za FULL 3D?

@cacumen: Czy czasami nie uprawiasz krypto reklamy?
 
Ostatnia edycja:

ja.mirek

New member
do kolegi edlew

To chyba nie dlatego. Mają jakieś problemy. Ja dostałem od nich takiego maila

W dniu 05.04.2013 została udostępniona usługa "TV Online"
na TV Samsung z 2011 r.
> Obecnie żaden z kanałów linearnych w ipla nie jest darmowy.
> Aby skorzystać z pakietu iplaMix na TV należy aktywować pakiet na
koncie zarejestrowanym na PC (aplikacja Windows, strona ipla.tv).
>
> Po aktywacji pakiet jest przypisywany do konta użytkownika.
> Na telewizorze wystarczy zalogować się swoim kontem do ipla aby
skorzystać z pakietu.
Ale z ipli zniknęła zakładka TV Online (mam nadzieję, że na chwilę)

Jak napisali można było korzystać z pakietu mix na telewizorze. Regulamin był napisany przed udostępnieniem w ipli pakietów telewizyjnych i dlatego tam tego nie było. Niestety jak ludziska to zobaczyli to rzucili się na pakiet mix za złocisza. Osobiście myślę, że włączą zakładkę tv online po zakończeniu promocji, czyli od maja (po usunięciu błędów:smile::smile:)
 

cacumen

Member
Bez reklam
@cacumen: Czy czasami nie uprawiasz krypto reklamy?

Nie ..tylko konstatuję , że żaden producent nie będzie stał w miejscu , bo przerabiałem to na
Sony , Philipsie i Panasonicu :x Kto kupowałby nowe modele , gdyby dotychczasowe działały latami bez zarzutu i oferowały ...NIEWIELE MNIEJ...aniżeli najnowsze produkty :confused:
To mniej ekonomiczna dla konsumenta>> konsekwencja znaczącego postępu technologicznego :!:
 
Do góry