Samsung tv 2018

timonek

Member
Bez reklam
Witam, pytanie do kikiego jak i do innych co wiedza cos w temacie. Przegladalem strone displsaycpecificacions i jakos widze ze chyba w tym roku samsng nie mieszal z matrycami jak ostatnio bo nie zauwazylem zadnej pls itp pochodne ips tylko ze wszystkie sa na VA czy moze ktos to potwierdzic ?

I dziwna sprawa modele NU to przeciez nowosci t czemu saturn je wyprzedaje i to spore obniki cen po 500 czy 600 zl nawet ? tak jak by sie konczyly a maly nowe wejsc.

Czy taki model ue55nu7172 za 2350zl jest warty kupna ? , i czemu w jednych sklepach ma koncowke U a w innych jest bez czy ma to znaczenie czy nie ? Jest tez 58nu7102 ale za 3200 to chyba nie sa warte te 3 cale tej ceny cos mysle ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wszystkie są na VA.
55nu7172 - ten jest na VA.
W tej klasie masz na VA 55P6046 za 2299 zł i ze znacznie lepszym wyposażeniem.
 

timonek

Member
Bez reklam
Może i nie wszystkie ale myślę że większość bo jak przeglądałem tamtą stronę to większość właśnie a jak zeszłoroczne przejrzeć to dużo więcej było tych pls.
A co powiesz o tym 58 następcy zeszłorocznego ? Który już nie ma podświetlenia z tyłu tylko krawędziowe.
A jeżeli pominąć wyposażenie to już będą podobne ten mój podany a ten twój co podałeś ? Teoretycznie z tych wszystkich aplikacji nie będę korzystał chce jedynie dysk podłączyć z filmami i tyle. No czasem przeglądarkę i chyba tyle.
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
Chodziło mi o tego 55 , bo ten 58 to tak jakoś spora różnica w cenie między nimi jak na te 3 cale. No chyba ze byłby w czymś lepszy ten 58 od 55 ?
 

timonek

Member
Bez reklam
No niby to 7.5 cm po przekątnej ;) jeszcze przemyśle go bo chciałem jakiś czas temu zeszłoroczny kupić ale się wytrzymałem ;) a poza tym czymś się różnią ?
 

timonek

Member
Bez reklam
No w sumie jak przejrzalem ceneo to fakt wersja wieksza tego modelu jest ponizej 4 tys hm. I to tak zawsze jest skaczemy o kilka cali bo nie wielka roznica w cenie a potem parzy sie a kwota urosla :D
 
Do góry