Samsung smart view - błąd podczas łączenia

lukpio3

New member
Witajcie,
Posiadam w domu TV Samsung ze smart TV który wpiąłem w sieć lokalną. Teraz poprzez WiFi chciałbym móc udostępniać na TV multimedia. Znalazłem na stronie Samsunga aplikację Smart View (wersja 1.6.0.5). Niestety nie jestem w stanie sparować z TV żadnego komputera z systemem Windows. Próbowałem zrobić to na W7 i na W10 i za każdym razem dostaję natychmiast podczas kliknięcia na połączenie błąd: something went wrong please try again. Próbowałem na różnych sieciach, nawet postawiłem odrębną bez dostępu do internetu, zero efektu. Na TV najnowsze oprogramowanie (aktualizowałem). Dodam jeszcze że ze sparowaniem tego TV na komputerze z systemem iOS nie było absolutnie żadnego problemu. Podobnie telefonu, zarówno iPhone jak i samsung S8 z systemem Android połączył się z TV bezproblemowo. Podejrzewam że problem jest z aplikacją na system Windows. Czy spotkał się może ktoś z Was z podobnym problemem? Może macie jakąś starszą wersję tego oprogramowania na Windowsa?
 

Ari911

New member
Też mam z tym problem na moim UE49MU6272.

Jednak po zapoznaniu się z kilkoma wątkami na internecie (bo problem jest ogólno-światowy) odpowiedź jest prosta mój telewizor nie jest obsługiwany przez aplikację.

Lista obsługiwanych urządzeń jest na samym dole:
Samsung Smart View
 
Do góry