Samsung seria LExxB530 LExxB550- opinie, komentarze

lue

New member
proszę o opinie - najchętniej osób które posiadają lub widziały te modele (szczególnie interesują mnie B530 B550 - 40')
z góry dziękuje
 
Ostatnia edycja:

adamcustom

New member
Z informacji zawartych w cześci sklepów wynika ,że mają 100 Hz. Na stronie producenta nie ma tego modelu.
Sam zastanawiam się nad zakupem 37 B550 i będę wdzieczny za opinie.
Alternatywnie LG 37 LG 5000. Tanszy o kilkaset złotych.
Pomożecie?
 

Fan2550

New member
lue napisał:
proszę o opinie - najchętniej osób które posiadają lub widziały te modele (szczególnie interesują mnie B530 B550 - 40')
z góry dziękuje
Witam
Dzisiaj widziałem ten telewizor i zademonstrowano mi całe jego zalety. Wspaniałe!! To nowa generacja ful wypas n arok 2009.
Naprawdę warto go mieć!:)
 

lue

New member
Fan2550 napisał:
Witam
Dzisiaj widziałem ten telewizor i zademonstrowano mi całe jego zalety. Wspaniałe!! To nowa generacja ful wypas n arok 2009.
Naprawdę warto go mieć!:)

a który model masz konkretnie na myśli ?
 

lue

New member
adamcustom napisał:
Z informacji zawartych w cześci sklepów wynika ,że mają 100 Hz. Na stronie producenta nie ma tego modelu.
Sam zastanawiam się nad zakupem 37 B550 i będę wdzieczny za opinie.
Alternatywnie LG 37 LG 5000. Tanszy o kilkaset złotych.
Pomożecie?

jest opis do B550 na niemieckiej stronie (ponieważ nie mogłem dodać linku ?! ...przed słowem samsung proszę dodać www)

samsung.com/at/consumer/detail/detail.do?group=television&type=television&subtype=lcdtv&model_cd=LE40B550A5WXZG

niestety o B530 nic nie ma :(
 
Ostatnia edycja:

tpulaaga

New member
re

używam le32b530 od tygodnia. lc d zagrabny, ładnie odbiera na analogu. na wyposażeniu 3hdmi, 1 scart, cyfrowe audio output, CI, usb (jedynie do uprgadu softu), i inne wejści i wyjścia. brak PIP, jest PAT, brak stopklatki, DVB-T MPEG-4 i DVB-C, co do parametrów szybkości matrycy czy kontrastu to nic na ten tema nie można znaleźć, dzwoniłem do samsunga - nie podają żadnych informacji, mają zakaz. 100 Hz ma model jedynie b650 i wyższe.

więcej danych o modelach

http://www.hdtv-space-forum.de/lcdt...tromsparender-t2351.0.html;msg22885;topicseen


polecam lekturę jakieś 1/3 od dołu stronki - post admina z linkami do poszczególnych modeli (1 link fota, 2 opis), chociaż w przypadku b530 jest błąd ponieważ model ten nie ma PIP
 

Attachments

  • b530.jpg
    b530.jpg
    917,2 KB · Wyś: 79
Ostatnia edycja:

lue

New member
udało mi sie wygrzebać coś na temat B530... (do linku prosze dodać www)

bobselektro.de/media/images/samsung/530-serie.pdf

mysle że go wezmę
 

wuder

New member
Fan2550 napisał:
Witam
Dzisiaj widziałem ten telewizor i zademonstrowano mi całe jego zalety. Wspaniałe!! To nowa generacja ful wypas n arok 2009.
Naprawdę warto go mieć!:)


Bujaj się z tymi sztucznymi komentarzami !

Nie bierzcie pod uwagę komentarza tego gościa bo widać, że jest napisany specjalnie, a gość pracuje dla agencji marketingowej.
 
Do góry