Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

pabloxl1

New member
podobno można wgrać valdeuca 0000 a po nim każdy można bez problemu zainstalować,ale mam pytanie czy to jest bezpieczna metoda czy któryś z szanownych kolegów takową przeprowadzał ?
 

vonski

New member
Witam wszystkich.

Mam problem z moim LE40C650.

W maju (miesiąc po gwarancji, a jakże) padła płyta główna. Bez żadnej przyczyny, po prostu pewnego dnia zdechł i koniec. Wymieniłem odpłatnie płytę (600pln) w serwisie Samsunga w Zabrzu. Ale miesiąc temu znów płyta padła- tym razem podczas wyjmowania pendrive'a (niestety żona wyjęła przy włączonym TV). Nie chcę mi się drogi raz bulić za płytę, bo to już przerośnie koszty nowego TV przy obecnych cenach. Znacie może jakiś serwis, który podjąłby się próby sklejenia jednej dobrej płyty głównej z dwóch padniętych, o ile się da? Szkoda mi telewizora, bo używanybył naprawdę sporadycznie.
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam wszystkich.

Mam problem z moim LE40C650.

W maju (miesiąc po gwarancji, a jakże) padła płyta główna. Bez żadnej przyczyny, po prostu pewnego dnia zdechł i koniec. Wymieniłem odpłatnie płytę (600pln) w serwisie Samsunga w Zabrzu. Ale miesiąc temu znów płyta padła- tym razem podczas wyjmowania pendrive'a (niestety żona wyjęła przy włączonym TV). Nie chcę mi się drogi raz bulić za płytę, bo to już przerośnie koszty nowego TV przy obecnych cenach. Znacie może jakiś serwis, który podjąłby się próby sklejenia jednej dobrej płyty głównej z dwóch padniętych, o ile się da? Szkoda mi telewizora, bo używanybył naprawdę sporadycznie.

A co z gwarancja na naprawiona plyte?
 

Dzeeczq

New member
Cześć,

Coś mi padło w TV i próbuję ustalić co. Od jakiegoś tygodnia TV nie włącza się tak jak normalnie. Po wciśnięciu na pilocie Power, dioda zaczyna mrygać i albo po kilku razach załapie, albo mruga dalej. Zauważyłem, że trzymanie jakiegokolwiek przycisku programu na TV pomaga. Dioda mruga szybko i nagle TV się włącza i pojawia się obraz. Dzisiaj się zmieniło. Obraz pojawia się na ułamek sekundy i znika, dioda mruga nadal. Odłączyłem z prądu na kilka minut, podłączyłem - TV nie reaguje na pilota. Odłączałem kilkukrotnie - efekt ten sam. Po którymś z kolei dioda zaczęła mrugać - 4 mrugnięcia i obraz pojawia się na jakąś losową chwilę. Nieraz to ułamek sekundy, nieraz 5 sekund. Po tej chwili obraz znika, dioda mruga cztery razy i wszystko się powtarza.

Miał ktoś coś takiego? Co mogło paść?
 

deywies

New member
Bez reklam
ciężko tak na odległość, prawdopodobnie jakiś zimny lut.

Jak już nawet dwu letni ma takie objawy to....samsung wie co robi dajac tylko dwa lata gwarancji :p
 

User27

New member
Mam soft w tv z sierpnia 2010 roku i mam pytanie czy od tego czasu wraz z nowymi softami doszły jakies ulepszenia, moze nowe funkcje w telewizorze?
 

DżumA

New member
doradźcie proszę
LCD 37C650 - za pośrednictwem allshare udostępniam pliki z dysku twardego komputera
problem polega na tym że TV - z poziomu TOOLS pilota -nie daje możliwości wyboru strumienia audio pliku mkv, który na pewno ma kilka strumieni.

jak ten sam plik mkv - przegram na dowolny dysk i podepnę do USB TV - to nie ma sprawy - telewizor widzi strumienie audio i daje możliwość wyboru

jak zrobić ,żeby za pośrednictwem allshare - nie było problemu

pozdrawiam
 
Do góry