Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

tdx

New member
Bez reklam
fatalnie...
ok a przy TV na "czuwaniu" wklep z pilota info-menu-mute-power i nic nie zmieniaj i napisz czy też się sam wyłącza.

Hej a masz kabel internetowy cały czas wpięty do TV?
 
Ostatnia edycja:

achim69

Member
Tak kabel internetowy mam cały czas.Po wklepaniu tych guzików ,bez zmian , dalej się wyłącza i włącza.
 
Ostatnia edycja:

achim69

Member
Dzięki bardzo-pomogło ale mimo wszystko coś jest nie tak,do tej pory kabel był wpięty i wszystko hulało.Czy jest jakiś sposób aby po podłączeniu kabelka telewizor się nie restartował?
 

mafia35

New member
Bez reklam
Wczoraj wieczorem miałem to samo. Odłączyłem z USB Samsungowskiego palca od WiFi, przywróciłem ustawienia przytrzymując ~ 10 sek. przycisk EXIT na pilocie i TV działa. Czemu się tak dzieje, że kilku osobom w tym samym czasie dzieje się identycznie. Jakiś błąd w sieci?
 

akejup

New member
Witam
Mam pytanie dotyczące podłączania sprzętu do TV. Otóż jedno eurozłącze połączyłem dvd z TV za pomocą : EXT 1 (RGB) i wszystko działa, natomiast jak podłączyłem drugi dvd z TV za pomocą EXT 2 (AV) to nic nie działa. Proszę o podpowiedź co źle robię, że nie mogę mieć podłączonych dwóch urządzeń za pomocą dwóch kabli eurozłączy ?
Pozdrawiam
 

bestmike

New member
Witam Wszystkich !!! POMOCY
Panie i Panowie mam Prozbe potrzeb screen-y Menue serwisowego ! , troszke tam namieszalem i teraz pilot jest inwalida dziala mi tam kilka przyciskow. nie moge zmieniac kanałów nie dziala Sourance .. i jest troszke Kulawo,,


Dziekuje za kazda POMOC Pozdrawiam !

gg6606606@gmail.com
 

pedro_78

New member
Bez reklam

mm4738

New member
Mam od kilku dni problem z LE40C630.
Co kilka-kilkadziesiąt minut tv dostaje czkawki z dźwiękiem gdy sygnał jest podawany z tunera SAT. I nie ma znaczenia czy po HDMI czy po SCART.
Po kilkunastu sekundach następuje restart sygnału z tunera i wszystko na jakiś czas wraca do normy.
Po kilkunastu sekundach sytuacja się powtarza.
Nagrałem filmik. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem.

Kanał użytkownika mmm4738 - YouTube
 

bensoftex

New member
Witam Wszystkich !!! POMOCY
Panie i Panowie mam Prozbe potrzeb screen-y Menue serwisowego ! , troszke tam namieszalem i teraz pilot jest inwalida dziala mi tam kilka przyciskow. nie moge zmieniac kanałów nie dziala Sourance .. i jest troszke Kulawo,,


Dziekuje za kazda POMOC Pozdrawiam !

gg6606606@gmail.com

Przyłączam się do prośby, po wejściu w menu serwisowe zauważyłem pikselozę na ekranie. Przywrócenie ustawień obrazu nic nie dało. Czy ktoś się już z tym spotkał?
 
Do góry