Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest cecha edge led.
Powinieneś sprawdzić przy zakupie i wybrać model bez bandingu.
 

xgrzesx2

New member
Mam ten komfort ze na sprawdzenie mam 30 dni i mogę oddać lub wymienić w MM. Wiadomo sam zwrot trochę kłopotliwy bo trzeba to wszystko spakować i zawieźć. Po sprawdzeniu w domu wychodzi ze mam 1 marty pixel w dolnej czesci ekranu na środku i clouding który po zmniejszeniu podswietlania do 4 trochę jest mniej widoczny. No i tradycyjnie obudowa lekko odstaje z tyłu. Poza tym obraz jest zaskakująco wspaniały nawet w przypadku dekodera UPC. Czy jest szansa na trafienie egzemlparza w ogóle bez clodingu ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

rafaell68

Member
Mam problem z aplikacją youtube. Gdy ją włączam mam tylko czarny ekran, nic się nie dzieje, nic sie nie wczytuje. Przedwczoraj jeszcze wszystko działało. Jakieś sugestie jak to naprawić?

Telewizor KS7000
Zamykać aplikację poprzez przytrzymanie kilka sekund przycisku BACK. Wtedy TV zamyka aplikacje, a nie ją minimalizuje.
 

pizmak8111

New member
A ja właśnie oddałem ks 7000,jakoś wykonania przeraza,odstające obudowy ,ledwo to się trzymało,szare smugi które widać na jednolitym tle na matrycy,niech mnie Koreańce pocałują w du.. i zajmą się produkcja czajników może to im lepiej wychodzi.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Płakać nie będą ! Jakoś Ci nie wierzę ?Wrzuć fotkę. Po to się zarejestrowałeś ? Kolejny troll ?
 
A ja właśnie oddałem ks 7000,jakoś wykonania przeraza,odstające obudowy ,ledwo to się trzymało,szare smugi które widać na jednolitym tle na matrycy,niech mnie Koreańce pocałują w du.. i zajmą się produkcja czajników może to im lepiej wychodzi.

Masz wybór zawsze możesz kupić Chińskiego Philipsa albo TCL-a tam dopiero jakości uświadczysz .

Szczególnie polecam PUS 6561 ....
 

rafaell68

Member
Czy Wam się też Netflix zacina i trzeba wyłączyć tv z prądu aby się odblokował?
Tak. Są jakieś problemy sporadycznie. Zazwyczaj przy kolejnym włączeniu, gdy próbuje wznowić. Podobna sytuacja co z YT. Ubicie apki nie pomaga umnie. Po jakimś czasie samo wraca do normy. Miejmy nadzieje że w kolejnych updatach naprawią.
 

xgrzesx2

New member
To 60KS7000 mam podłączony dekoder UPC. Fajnie by było aby za pomocą pilota od TV była możliwość obsługi dekodera ale mam następujący problem. Jeśli dekoder i TV jest wyłączony i włączam sprzęt pilotem to na TV pokazuje się komunikat:

"Sprawdź czy urządzenie jest poprawnie podłączone, a następnie włącz je za pomocą poniższego przycisku"

i pod komunikatem jest przycisk "Zasilanie".

Jak wybieram ekranowy przycisk "Zasilanie" to i tak dekoder nie włącza się.

Co zrobić aby móc włączyć przyciskiem od TV dekoder UPC ?
 

xgrzesx2

New member
Pojawiły się u mnie problem którego nie potrafię rozwiązać. Brak dźwięku z dekodera UPC. Jak przekładam kabel hdmi do starego TV to dźwięk jest, jak wkładam do nowego to dźwięku nie ma. Oczywiście TV nie jest przyciszony.

Edit: po 2 godzinach walki poddalem się i zresotowałem wszystkie ustawienia i na nowo skonfigurowałem połaczenie z dekoderem. Dźwięk teraz jesf.
 
Ostatnia edycja:

pizmak8111

New member
Płakać nie będą ! Jakoś Ci nie wierzę ?Wrzuć fotkę. Po to się zarejestrowałeś ? Kolejny troll ?

Człowieku jaki troll,na stronie 260 masz moj post ze zdjeciem jak wyglada matryca,wlasnie dlatego sie zarejstrowalem,chcialem sie dowiedziec co to jest.Ja tez płakac nie bede po tym cudownym telewizorze. Po to jest chyba te forum zeby dzielic sie wiedza.Ci ktorzy jeszcze sie wahaja nad KS7000 szczerze odradzam ten model.Jakość wykonania to kpina z nas klientów.
 

RHJG

New member
Bez reklam
To jest prawdopodobnie banding i jest to we wszystkich TV,w mniejszym lub większym stopniu,a pocałować to możesz,język nieodpowiedni.Nie zapomnij pochwalić się na co wymieniłeś ?
 

pizmak8111

New member
RHJG Ty zawsze wszystkich tak traktujesz jako nowych na forum?Ja poprostu zawiodłem sie na tym modelu,moze mialem pecha i inne ks sa bez skazy.Dzis dopiero oddalem telewizor i szukam na spokojnie,bo pospiech nie jest wskazany.Na obecna chwile sklaniam sie ku Panasonic DX800E.A innym uzytkownikom KS 7000 życzę jak najlepszego odbioru i oby wytrzymały te obudowy z tyłu przynajmniej z 5 lat.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie wszystkich,tych kulturalnych z szacunkiem,nie ma problemów w ostatnich seriach KS7000,ja w każdym razie nie spotkałem a już wygrałem zakład (500zł) z tematu obudowy w KS7000 w 55"
 

pizmak8111

New member
Ale ja kupiłem ks tydzien temu i ta obudowa zaczęła minimalnie ale jednak odchodzić od góry.Rozumie ze jestes fanem marki Samsung,ja zreszta mam juz piec lat Samsunga 40 cali i o nim złego słowa nie mogę powiedziec,gra pieknie do tej pory.
 

4kAmator

New member
pizmak: może kupiłeś jakiś leżak magazynowy.. Ponoć obudowę poprawili w nowszych partiach :). Pamiętasz jaką wersję softu miałeś w tym tv? Pzdr
 
Do góry