Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

WuMike

New member
Bez reklam
Tak samo bywa w Samsungach (nad wyraz świecące strefy pionowe, patrząc lekko z boku), Philipsach i Sony. Problem dotyczy wszelkich paneli wszystkich producentów w klasie budżetowej i średniej. Baaa, nawet w tej najwyższej tez zdarzały się tego typu wady / cechy technologii Led LCD.

Odnośnie kątów bocznych - tutaj zgoda, z tym że Ks7000 wcale nie ma ich lepszych. Chodziłem wokół obu tv wiele razy i zachowywały się podobnie, może z różnicą taką, że Panas lepiej trzymał czerń po bokach, a Samsung kolory, dla odmiany.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Rogi i ciemne boki to domena Panasonica,testy Maćka wyraźnie to potwierdzają,clouding i banding to nie to samo co strefy pionowe,których na wprost kompletnie nie widać...
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie mam problemu z niedoświetlonych rogami oraz nierównomiernym podświetleniem. Może dlatego, że 65" to full Led. Banding niestety jest wszędzie. Dokucza owszem, ale uczę się oglądać mecze piłki nożnej tak, aby oczy uciekały z dużych, zielonych plam, czytaj: murawy :)
 

pablov7

Member
U mnie już w porządku, wyczyściłem płynem Ajax i delikatną mikrofibrą, okazało się, że to plamy wyglądały jak by to był clouding.
Dzięki dla kolegi który wcześniej doradził.
Zdjęcia w linkach niżej:
http://mariuszn.com/tmp/23/231711_20170109_212704.jpg
http://mariuszn.com/tmp/23/231848_20170109_212605.jpg
http://mariuszn.com/tmp/23/231952_20170109_212611.jpg
http://mariuszn.com/tmp/23/232051_20170108_222359.jpg

Na dniach się w końcu przeprowadzam i ostatni tydzień urlopu będę miał w końcu czas "bawić" się 55KS8000 który od początku listopada był zapakowany w pudełku.
Jutro przyjeżdża konwerter który kolega z forum mi doradził by podpiąć do psx'a sprzed 20 lat i dziś również wygrałem licytację na konsole to będą testy :D
Potem będę już szczegółowo testować HDR na PS4 PRO i Uncharted 4 na kablu od konsoli i kablu Auda 2.0 który specjalnie kupiłem żeby się upewnić czy będzie strata detali jak się włączy HDR w tv i w grze. Szeroko opisywałem temat w tym miejscu =>
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...6r-wszystko-na-ten-temat-113.html#post1318034
 
Ostatnia edycja:

84adrian

New member
a te 340 na następne zakupy to jak Ci się udało dostać?
bo rozumiem, że 6800 to 15% odciągnięte od 8000

wczoraj zamówiłem też w MM z 15% rabatem, ale bonu na następne nie dostałem, albo nic o tym jeszcze nie wiem
 

rasdson

New member
A te dodatkowe 10% na saldo to chyba jest w Saturnie a nie w MM?
Dzis sie konczy promocja -15% w MM i ciekawe czy to koniec promocji czy moze jakus inny sklep to przebije???
 

Aerofan

Member
a te 340 na następne zakupy to jak Ci się udało dostać?
bo rozumiem, że 6800 to 15% odciągnięte od 8000

wczoraj zamówiłem też w MM z 15% rabatem, ale bonu na następne nie dostałem, albo nic o tym jeszcze nie wiem

Już tłumaczę. 7999 minus 15% i przy kasie pani kazała mi wbić w taki panel kod pocztowy i numer telefonu i przyszło wczoraj mailem potwierdzenie treści:

"Twój zakup o numerze xxxx z dnia 2017-01-08 z marketu Poznań - ul. Bukowska na kwotę 6 798,30 zł został przez nas zweryfikowany.

Zyskałeś/aś rabat: 339,92 zł
Data ważności salda: 2017-07-08
Łączna suma Twojego rabatu to: 339,92 zł

Kod rabatowy jest już dostępny w Twoim Koncie Klienta na mediamarkt.pl"

No chyba git? :eek:k:
 

strazakp

Banned
Dzis sie konczy promocja -15% w MM i ciekawe czy to koniec promocji czy moze jakus inny sklep to przebije???
Jutro się kończy!
MM troche poleciał w ch...a!!! Wczoraj po południu podwyższyli ceny niektórych tv!!! Np 55ks7000 wyjściowo kosztował 4999zł (po rabacie ok 4500zł0 a dziś już 5500zł!!! Tak samo zrobili z Sony 55xd8505 gdzie również podnieśli cene o ok 500zł !!!!
Promocje beda cały czas jakies...a na wiosne moze nawet większe bo beda wchodziły na rynek modele na 2017r.
 

rasdson

New member
A ja od tygodnia kupuje 65ks7000 i nie moge kupic �� bo zal mi wydac tyle kasy.
Jednak chyba dzisiaj pojade wreszcie do MM bo moze za chwile sie okaze ze dupa z promocjami a w normalnej cenie7800 to napewno go nie kupie.
 

Aerofan

Member
A ja od tygodnia kupuje 65ks7000 i nie moge kupic �� bo zal mi wydac tyle kasy.
Jednak chyba dzisiaj pojade wreszcie do MM bo moze za chwile sie okaze ze dupa z promocjami a w normalnej cenie7800 to napewno go nie kupie.

Właśnie dostałem info, że 65KS7000 w sklepie Samsung w GH Posnania kosztuje 6900 z 4-letnią gwarancją. Jeśli tak, to chyba nie ma co się zastanawiać, zwłaszcza jeśli taka cena jest w innych sklepach firmowych.
 

barburian

New member
Bez reklam
Kupno

A ja od tygodnia kupuje 65ks7000 i nie moge kupic �� bo zal mi wydac tyle kasy.
Jednak chyba dzisiaj pojade wreszcie do MM bo moze za chwile sie okaze ze dupa z promocjami a w normalnej cenie7800 to napewno go nie kupie.

Witaj, nie jesteś zdecydowany na zakup, bo jak byś chciał kupic to bys już kupił , więc moja rada
nie kupuj na siłę jak nie jesteś przekonany co do zakupu, bo będziesz potem zły że kupiłeś :)
Przemyśl temat na spokojnie i zaczekaj do kolejnej promocji luty/marzec, ceny powinny być podobne lub niższe bo będą wchodziły nowości do sklepów.
 

rasdson

New member
Wchodzilem na strone Samsunga i oni wogole nie maja w ofercie tv 65ks7000.
W salonie w Arkadi w wawie tez go nie ma.

Jesli bylby w tej cenie w ofercie Samsunga to mysle ze cena juz by nie podskoczyla wyzej jak 6900
 
Do góry