Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

magiks33

Member
Pomóżcie, mam KS7000 do tego podpięte starsze kino LG nie wiem jaki jest symbol, podpięte to jest przez wejście optyczne, wszystko śmiga jak powinno ale chciałbym podłączyć słuchawki do tv ( słuchawki z kabelkiem ) jak podpinam pod kino LG to nie działa a w tv chyba nie ma wejścia słuchawkowego, więc jak to podpiąć ?

może bez kombinacji kup słuchawki bluetooth?ja podpinałem do one connecta konwenterek sygnału światłowód -chinch ale jak masz tv-kino światłowód to musiałbyś kabelki przepinać.
 
Panowie apokalipsa jest jak chodzi o ten model. Tylko nie wiem czy to standard czy coś normalnego. Słyszałem że standardem jest w KS7000 to że się piksele wypalają bardzo szybko. U mnie nie widziałem tego efektu aż do dziś. Zacząłem się bawić opcjami HDR+ i HDMI UHD Color. Jak obie włączyłem to na czarnym tle zobaczyłem prawdziwą drogę gwiezdną. Nie wiem ile ich jest ale chyba ze 100. Co jest dziwne jak wyłączę HDMI UHD Color to nie widać tych wypalonych pikseli. No i teraz czy to jest jakiś błąd oprogramowania TV czy takie cuda się dzieją u każdego i to normalka?
 

hitokuineko

New member
Nie mogę podpiąć po bluetooth pada od Xboxa One S. Telewizor nie widzi pada. Pad 100% najnowsza wersja. Próbowałem z dwoma padami - cały czas problem. Chciałem wykorzystać pada w aplikacji Steam Link - łączy TV ze Steamem w Big Picture - POLECAM. Ktoś sobie z tym poradził?

Nie da się bezprzewodowo z Xbox one s podłączyć (tylko po kablu, być może z odbiornikiem do PCta Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter PC). Ja używam padów z xbox 360 i do tv podłączam taki odbiorniczek (wtedy na więcej padów można grać w np. gry lego). Do tego polecam bezprzewodową klawiaturę i myszkę i wtedy możesz nawet civilizację grać ;)
 

hitokuineko

New member
Hahaha :fool:
Po 1 nie mam od kogo porzyczyć
Po 2 nie znam się na tym
Po 3 wystarczą mi suche liczby i ustawienia z tv :)

Co Ci po nich skoro pochodzą z innego telewizora... ;)

To tak jakbyś przy zmianie opon prosił sąsiada o podanie gdzie on ma położone odważniczki na feldze aby sobie tak samo ustawić... - chyba rozumiesz komizm/tragizm takiej sytuacji Jak nie masz kalibratora/pieniędzy na kalibrację - zostaw jak jest - albo ustaw tak jak CI dobrze ;)
 
Ostatnia edycja:

Esko

New member
U mnie zaczelo sie pojawiac coraz wiecej przeswietlen, reklamowac? Raczej tak, pytanie co jesli serwisant przywiezie matryce z badem, bandingiem lub jakas inna wada?


Matryca została wymieniona na nowa (produkcja maj 2017)
Swieci ogolnie lepiej od poprzedniej (rownomiernosc) i nie ma dodatkowych wad (no, jest 1 bad pixel ale ledwo go widac z 30cm)
 

Jareku

New member
Witam na koniec września miała być wymiana na nowy tv ale centrala Samsunga stwierdziła że mi wymienia znowu matryce na nową. No i po miesiącu znowu wyskoczyły prześwietlenia tak jak widać na zdjeciach ale na jasnych tłach, dodatkowo na ciemnych tłach widać pasy pionowe i jak włączę film z pendrive to tęż widać . I to wszystko w modelu 65KS8000L




 

magiks33

Member
Witam na koniec września miała być wymiana na nowy tv ale centrala Samsunga stwierdziła że mi wymienia znowu matryce na nową. No i po miesiącu znowu wyskoczyły prześwietlenia tak jak widać na zdjeciach ale na jasnych tłach, dodatkowo na ciemnych tłach widać pasy pionowe i jak włączę film z pendrive to tęż widać . I to wszystko w modelu 65KS8000L





no to chyba będzie kolejna reklamacja. a ekrany pewnie te same co w ks7000,Mi po trzecim panelu w ks7000 dali pismo że sprzęt nie nadaje się do naprawy i zabrali tv a ja z pismem do sklepu :)
 
Ostatnia edycja:

Andy33

New member
Jareku rob wszystko zeby wymienili na nowy...to przeswietlenie i pasy to masakrycznie wyglada.Kiedys tez takie mialem a serwisant powiedzial ze to normalka i jak sie siedzi na wprost nie widac hahahah....
 

sviras666

New member
Witam. Kojarzycie może taki problem. Jak uruchamiam aplikacje YOUTUBE i przechodzę poniżej na filmiki to robi jak by się taki zrzut ekranu i nic nie dardy zrobić, jeżeli cofnę strzałką znowu mogę śmigać po menu YOUTUB-a zjadę poniżej na filmiki i problem się powtarza. Jest lekkie mrugniecie obrazem i nic nie mogę zrobić. Pomaga wyłączenie z sieci TV ale nie na długo. pozdrawiam
 

magiks33

Member
Witam. Kojarzycie może taki problem. Jak uruchamiam aplikacje YOUTUBE i przechodzę poniżej na filmiki to robi jak by się taki zrzut ekranu i nic nie dardy zrobić, jeżeli cofnę strzałką znowu mogę śmigać po menu YOUTUB-a zjadę poniżej na filmiki i problem się powtarza. Jest lekkie mrugniecie obrazem i nic nie mogę zrobić. Pomaga wyłączenie z sieci TV ale nie na długo. pozdrawiam

miałem podobnie --wszedłem w zainstalowane Apps najechałem na youtube przytrzymałem przycisk info (bo używam pilota z d6500 :) )i wyskoczyło menu dałem Ponow.inst i jest spokój---spróbuj
 
Do góry