Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

FoX88

New member
A czy takie coś przy ramce na około całej ramki jest normalne? Ma pół centymetra grubości


https://zapodaj.net/e81be90a29dd9.jpg.html

A jak to wygląda na białym?
Ciężko powiedzieć z tak bliska i na czerwonym, ale myślę, że chodzi o tzw. winietowanie, które jest nawet na KS9500 (KS9800) = FALD za 13.5K zł.

Zdjęcie FALDA Samsunga kalibrowanego (z testu na innym forum):
http://i mgur.com/gfEtWzD

(usunąć spację po i)
 

Davide

Member
A jak to wygląda na białym?
Ciężko powiedzieć z tak bliska i na czerwonym, ale myślę, że chodzi o tzw. winietowanie, które jest nawet na KS9500 (KS9800) = FALD za 13.5K zł.

Zdjęcie FALDA Samsunga kalibrowanego (z testu na innym forum):
http://i mgur.com/gfEtWzD

(usunąć spację po i)


Zobaczę wieczorem ;) Trochę śmieszy mnie fakt ze telewizor za 13 000 może być wadliwy ale szczerze nawet za 5 000 jak ks 7000 to jest dużo pieniędzy,może dla niektórych nie,ale dla większości tak.chociaz sam podjąłem się statystyki jak to można nazwać i znajomi którzy kupowali np w sklepie samsunga nie mieli żadnych żadnych problemów z wadliwym tv "grono 10 osób" z czego dwóch ma ks 7000,a ci którzy kupowali np media Saturn itp w tym mój tata trafiali na jakieś buble w tym sam ja "trzy wadliwe egzemplarze" u kikiego kupiłem dla teścia przyszłego tv i również z nim nic.Moze te sieciówki dostają byle co,albo magazynierzy rzucają tym jak popadnie lub trzymają w jakiś lipnych warunkach.Na razie napisałem maila do rzecznika prasowego Samsung Polska z prośba o pomoc - dostałem odpowiedz co mnie zdziwiło,zobaczymy jak sprawa się rozwinie.Wczoraj narzeczona się śmiała iz pisałem do kolegi z Korei by mi pomógł z Koreanskkm żeby napisać do samego źródła Samsunga :p Szczerze się śmieje ale ten śmiech nie jest zabawny lecz nerwowy....
Przepraszam za błędy i literówki lecz nie raz telefon próbuje udowodnić ze jest mądrzejszy ode mnie.Pozdrawiam
 

pietas

New member
Zobaczę wieczorem ;) Trochę śmieszy mnie fakt ze telewizor za 13 000 może być wadliwy ale szczerze nawet za 5 000 jak ks 7000 to jest dużo pieniędzy,może dla niektórych nie,ale dla większości tak.chociaz sam podjąłem się statystyki jak to można nazwać i znajomi którzy kupowali np w sklepie samsunga nie mieli żadnych żadnych problemów z wadliwym tv "grono 10 osób" z czego dwóch ma ks 7000,a ci którzy kupowali np media Saturn itp w tym mój tata trafiali na jakieś buble w tym sam ja "trzy wadliwe egzemplarze" u kikiego kupiłem dla teścia przyszłego tv i również z nim nic.Moze te sieciówki dostają byle co,albo magazynierzy rzucają tym jak popadnie lub trzymają w jakiś lipnych warunkach.Na razie napisałem maila do rzecznika prasowego Samsung Polska z prośba o pomoc - dostałem odpowiedz co mnie zdziwiło,zobaczymy jak sprawa się rozwinie.Wczoraj narzeczona się śmiała iz pisałem do kolegi z Korei by mi pomógł z Koreanskkm żeby napisać do samego źródła Samsunga :p Szczerze się śmieje ale ten śmiech nie jest zabawny lecz nerwowy....
Przepraszam za błędy i literówki lecz nie raz telefon próbuje udowodnić ze jest mądrzejszy ode mnie.Pozdrawiam

ja tez myślę ze sieciówki źle przechowują , w jakiś wilgotnych magazynach albo co? , albo złe transportują ... bo to jaja normalnie . Zresztą byłem w euro po starszego tv gość przesuwał pudełka z tv 55 -kami , 2 się przewróciły ... i to nie bardzo się spieszył je podnieść żeby nikt nie widział czy coś :hihi:
 

Davide

Member
Te Samsungi Ks7000 które sprzedaliśmy na razie trzymają się bez problemów.

Kiki nie ukrywam ze żałuje zakupy nie u Ciebie ;) jestem pewien ze wszystkie telewizory masz sprawne,zanim wyślesz sprawdzisz 15 razy iz jako główny sprzedawca na tym forum nie mógłbyś sobie pozwolić na sprzedawanie lipy.Tyle osób u Ciebie kupiło telewizory i nigdy nie zauważyłem by ktoś narzekał ;) Bardzo inteligentnie podchodzisz do klientów i to się ceni...Ja już spłaciłem cały tv wiec poczekam 30 dni jak kredyt się zamknie i wtedy pójdę do Saturna z tv z tytułu rekojmi....30 dni od zakupu mija 3 kwietnia ale wtedy nadal bym musiał czekać na zwrot pieniędzy od banku a brak telewizora mnie przeraża iz oglądam dużo oper z aplikacji MET ale jak uda mi się i zwrócą kasę to uderzam od razu do Ciebie....Teraz KiKi pewnie mówi,a nie mówiłem,ze u mnie najlepiej? Hah Pozdrawiam
 

Gratt

New member
Panowie krótka piłka. Szwagier planuje zakup tv. Zastanawia sięnas ks7000 albo ks8000. Odległość 2.5 m filmy bd, pendrive, upc, ps4. Czy jest dens dopłacać 1000 zl do ks8000?
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie krótka piłka. Szwagier planuje zakup tv. Zastanawia sięnas ks7000 albo ks8000. Odległość 2.5 m filmy bd, pendrive, upc, ps4. Czy jest dens dopłacać 1000 zl do ks8000?

Witam uprzejmie,

Krótko odpowiem , tak . Ale to tylko moje , skromne zdanie . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie w czym może być problem ze jak robię speedtest w tv to prędkość jest 2mbs a w telefonie w tej samej sieci WiFi 70 MB. Dodam że sprzedałem również po kablu pod tv.


A co do ks8000 to dopłacać 1k zł żeby mieć lepsza ramkę ? Ja naprawdę nie widzę w niej nic złego.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Warto. Ks8000 to zupelnie inna wyższa liga. Ks7000 to plastikowa tandeta. Proponuje wycieczkę do sklepu.
 

FoX88

New member
A co oprócz obudowy, podstawki i 'Supreme Motion' (rzekomo lepsze odwzorowanie ruchu)?

Jeszcze głośniki w KS8000 są lepsze, przypomniało mi się (4.1 60W zamiast 2.1 40W), ale większość i tak później SB albo głośniki podłącza.

Jak kupowałem w tamtym roku KSa, to przeciwnie - wszyscy odradzali dołożenie do 8000, bo zmiany były kosmetyczne. Na rtings też nie widzą podstaw do zakupi 8000 jeśli ten jest sporo droższy. :/

Jakbyście mieli wybór w jednej cenie:
49KS8000 albo 55KS7000, to która wersja?
 
Ostatnia edycja:

barthmtb

New member
potwierdzam ja takze zwrocilem 65ks7000 rozklejona obudowa w gornych naroznikach po dwoch stronach, dodatkowo mialem problem z aplikacjami czesto zrywal sie internet i tylko wlasnie na TV zastanawiam sie czy seria ks9000 tez cierpi na ten defekt??
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zdecydowanie warto dołożyć z jednej prostej przyczyny. Jakość. Nie natknąłem sie jeszcze na tym forum na żaden negatywny wpis o KS8000 więc można próbować zaoszczędzić kupić KS7000 i bujac się z serwisami, albo dołożyć i zapomnieć o takich problemach.
 

barthmtb

New member
Zdecydowanie warto dołożyć z jednej prostej przyczyny. Jakość. Nie natknąłem sie jeszcze na tym forum na żaden negatywny wpis o KS8000 więc można próbować zaoszczędzić kupić KS7000 i bujac się z serwisami, albo dołożyć i zapomnieć o takich problemach.

ostatnio jak zwracalem TV to sie przygladalem calej serii KS 7000 w sklepie obudowa odchodzi, niestety KS8000 tak samo, jedynie 9000 TV 2 szt byly spasowane idealnie pytanie czy tylko w tym sklepie czy ta seria zostala poprawnie wykonana, mnie odrzucilo od 7000 i 8000.
Pzdr
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

A co oprócz obudowy, podstawki i 'Supreme Motion' (rzekomo lepsze odwzorowanie ruchu)?

Jeszcze głośniki w KS8000 są lepsze, przypomniało mi się (4.1 60W zamiast 2.1 40W), ale większość i tak później SB albo głośniki podłącza.

Jak kupowałem w tamtym roku KSa, to przeciwnie - wszyscy odradzali dołożenie do 8000, bo zmiany były kosmetyczne. Na rtings też nie widzą podstaw do zakupi 8000 jeśli ten jest sporo droższy. :/

Jakbyście mieli wybór w jednej cenie:
49KS8000 albo 55KS7000, to która wersja?

W podobnej cenie masz też
50DX750 Panasonic
oraz TCL P60 w 65 calach na tej samej matrycy co Samsung
 
Do góry