Samsung seria JS 7000 na rok 2015.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
7-flat.JPG

Seria UHD: JS 7000 [Wymiary: 75, 65 i 55 cali]

  • Wyświetlacz: płaski
  • Ultra HD [3.840x2.160 pikseli]
  • Panel: Precision Black
  • Oświetlenie: Edge-LED [UHD Dimming]
  • Skalowanie: UHD upscalinig
  • Kolor: PurColor
  • Jasność: Peak Illuminator
  • System operacyjny: Tizen OS
  • Procesor: Quad Core
  • Funkcje inteligentne:Multi-Link Screen, Smart Interaction, Quick Connect, Easy Pairing/ Sharing, Οne Connect, WiFi
  • Podwójny tuner.
 

fajfus

New member
Przez dwa dni posiadałem model UE48JU7000L, oddaję przez wypalony piksel i tryb gry. Obraz porównywałem do LC-40LE700E. Ze skalowaniem obrazu radził sobie dość dobrze. Posiadał lekkie DSE, nie dokuczliwe jakoś bardzo, cloudingu nie stwierdziłem. Kąty boczne dość słabe, kolory szybko tracą nasycenie (przypadłość VA ?). Fabryczne kolory za ciepłe. Tryb gry... telewizor posiada według testów niski input lag, szczerze dla mnie ten tryb działa dużo gorzej niż w sharpie. Szczególnie widoczne jest to z Forza Horizon 2 , kompletnie nie grywalne, może to przez zastosowanie bluringu w grze, ale sharp nie ma z tym problemu, po ustawieniu ekranu na standard jest lepiej(płynniej niż w sharpie) ale co jakiś czas widać przycięcie. W BF4 porównując tryb gry samsunga do sharpa, na tym drugim gra się lepiej. I znowu na ekranie standard w samsungu jest lepiej. Nie wiem jaki jest input lag w samsungu na ustawieniu standard.
Mam wrażenie że tryb gra w samsungu jest nie dopracowany, stworzony dla testerów, a może trafiłem na felerny egzemplarz.
 

piotrkol

New member
Witam. Dość mało informacji o tym modelu ue48ju7000. Może ktoś testował, oglądał, posiada ten model? Jestem w okresie wymiany TV i ten model widzę u siebie w saloniku w rozmiarze 48. Proszę o info na temat tego tv.
 
Ostatnia edycja:

cattani43

New member
Posiadam ten TV od sierpnia. Poprzedni to UE40D8000 i różnica jest zdecydowanie na korzyść nowego UE48JU7000 poza tylko tymi kątami widzenia, które nieznacznie zmieniają obraz. Obsługa i obraz nie jest do porównywania. To zupełnie inne panele a tym samym inne odwzorowanie barw. Szybkość pracy extra. Używa modułu CAM więc korzystam z wszystkich dobrodziejstw TV a nie jakiś kiepskich dekoderów. Wkurza mnie tylko brak możliwości podłączenia do TV zestawu głośników po bluetooth i to nie tylko innych firm ale nawet poprzednich samsunga. To tak pokrótce.
 

Hipersonik

New member
Witam Was :) nabyłem opisywany tu TV i mam do Was pytanie :

Czy macie doświadczenie z modułem Ci do nc+ do tego Tv ? możecie coś polecić i czy tarto się w to bawić ?
 
Do góry