Samsung seria HT-C555, HT-C553, HT-C453, HT-C450, HT-C350, wszystko o serii.

Witam,

Kupiłem kilka miesięcy temu kino domowe HT-C555 i prosiłbym o Wasze opinie na temat tych serii kina Samsunga. Jak Wam podoba się dźwięk z tych urządzeń, co można by było zasugerować firmie Samsung aby zmieniła w firmwarze.

Pozdrawiam.
 

pkomp

New member
micom może oprogramowanie chipa....mpeg pewnie kodeki

a sprzęcik jak sprzęcik - ładny do muzyki bardzo średni do kina całkiem ok
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Micom V. 1008.1 to masz wersję oprogramowania. Jeżeli masz obecnie swoje urządzenie na MiCOM v 1006.1 lub 1008 to to pewnie jest funkcja upgrade softu.
 

kawowy

New member
Panowie, zrobię mały odkop:

Przymierzam sie do zakupu kina, model ze zbioru wylistowanego w tytule topiku. A konkretnie zastanawiam sie pomiedzy HT-C453, a HT-C553. Modele niemal identyczne (a w wyglądzie zewnętrznym chyba bez różnic). Jedyna istotan różnica między nimi, to moc: 453 ma 500W, a 553 ma 1000W.

No i pytanie: czy ta różnica w mocy na sprzęcie tej klasy będzie w ogóle odczuwalną zaletą? Czy werto dokładać 200zł do modelu HT-C555, czy też lepiej kupić HT-C453? Może są jakie inne istotne różnice, z których nie zdaję sobie sprawy?

Wszelkie opinie mile widziane, bo nie mogę zdecyować się, który z powyższych modeli kupić.
 

pkomp

New member
tak - oczywiście to moc z kosmosu ale będzie odczuwalna - ale to ma sub?to sprawdź lepiej jego mase żeby się nie okazało że potrafi tylko walić
 
Sprzęt ht-c555 gra "uczciwie" tylko w trybie stereo. Gdy przełączymy na tryby analogowego dźwięku 5.1 to subwoofer mało co wydobywa z siebie niskie tony.
 

Mateusz_W

New member
Witam! Mam pytanie do osób znających się na sprzęcie. Mam od pół-roku kino domowe HT-453. Teraz przydałoby mi się bardzo odtwarzanie filmów Blu-ray, niestety moje kino domowe nie posiada tej funkcji. Nie chce sprzedawać całości i kupować nowego więc wpadłem na pomysł, żeby po prostu wymienić sam odtwarzacz na inny model (z blu-ray) z pozostawieniem całej reszty. W sklepie zauważyłem jednak, że odtwarzacze blu-ray mają inne wyjścia i nie będę w stanie podłączyć do niego reszty sprzętu. Moje pytanie brzmi czy nie ma możliwości jakiegoś rozwiązania tej sytuacji?? Jakiś odtwarzacz blu-ray samsunga z podobnymi wyjściami albo podłączenie odtwarzacza blu-ray z tym który już posiadam (P.S. Jak to się odbije na jakości??) Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Lukash42

New member
Siemka.

już od jakiegoś dłuższego czasu posiadam kino samsunga HT-C550. moje pytanie jest takie czy da się wgrać do tego szajsu jakieś nowe kodeki bo już mnie bardzo denerwować zaczyna to że wielu filmów nie mogę odtworzyć.

jak się da to podpowiedzcie gdzie je znaleźć.

dzięki.
 

tdx

New member
Bez reklam
Siemka.

już od jakiegoś dłuższego czasu posiadam kino samsunga HT-C550. moje pytanie jest takie czy da się wgrać do tego szajsu jakieś nowe kodeki bo już mnie bardzo denerwować zaczyna to że wielu filmów nie mogę odtworzyć.

jak się da to podpowiedzcie gdzie je znaleźć.

dzięki.

Support - Home Theater Systems HT-C550 | Samsung Home Theater Systems
choć wiele bym się po tym nie spodziewał ostatnia aktualizacja 2010-09-09 jakie pliki Ci nie chodzą?
 

Lukash42

New member
wpisując nazwę zjadłem "D" model to HTD-550 a nie śmigają mi nie które dvd-ripy w formacie AVI
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
za producentem DivX3.11~DivX5.1, XviD - max Bit rate 4Mbps, max rozdzielczość 720x480 próbkowanie 44.1KHz~ 48KHz
 

Lukash42

New member
a co to oznacza dla takiego szarego użytkownika jak ja ?? że plik jest o zbyt dużej rozdzielczości ??
 
Ostatnia edycja:

Lukash42

New member
plik który ostatnio mi nie poszedł ma 640x352 ale bit rate 128kbps


z kolei inny plik który mi poszedł ma 624x256 a Bit Rate 448kbps
 
Ostatnia edycja:
Do góry