Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Mike1380

New member
100 Hz Motion Plus

Witam

Witam mam wątpliwości dotyczące opcji 100 Hz Motion Plus w Samsung TV B650.
Mianowicie;

Czytałem wiele postów w tym dziale oraz przeglądałem net.. i moje pytanie jest następujące

Czy ta funkcja w menu ma "wspomagać" tylko system 100Hz jeśli występuje jakieś smużenie obok postaci i skoki obrazu.. Ja przynajmniej zauważyłem u siebie, że jak mam wyłączoną to opcje to nie mam problemów z obrazem a jak jest włączona to zwykle jest problem zarówno na cyfrze jak i dvd.

Próbowałem wszelkich ustawień przy "nie których" filmach dvd lepiej wogóle wyłączyć to funkcję

Jak Wy używacie tej funckcji..

Pozdrawiam

Mike
 

Rambo72

New member
Witam

Witam mam wątpliwości dotyczące opcji 100 Hz Motion Plus w Samsung TV B650.
Mianowicie;

Czytałem wiele postów w tym dziale oraz przeglądałem net.. i moje pytanie jest następujące

Czy ta funkcja w menu ma "wspomagać" tylko system 100Hz jeśli występuje jakieś smużenie obok postaci i skoki obrazu.. Ja przynajmniej zauważyłem u siebie, że jak mam wyłączoną to opcje to nie mam problemów z obrazem a jak jest włączona to zwykle jest problem zarówno na cyfrze jak i dvd.

Próbowałem wszelkich ustawień przy "nie których" filmach dvd lepiej wogóle wyłączyć to funkcję

Jak Wy używacie tej funckcji..

Pozdrawiam

Mike


Ja u siebie wyłączyłem to w pi.du
 

kanti

New member
Witam, zainstalował ktoś poprawnie i zagrał w coś na widgecie Atari 800 na B650 ?
kiedy uruchomię ten widget, pojawia sie komunkat że czegoś brakuje.
ROM i grę mam w tym samym katalogu co reszta plików, a nie da się nic zrobić wiecej.
 

mowlik11

New member
witam. zakupilem wifi - samsung WISO9ABGN2 do LE 40B651 T3WXXH i moj telewizor go nie widzi. w ustawieniach sieci sa tylko ustawienia dla kabla.
sprzedajacy zapewnial mnie ze bedzie dzialal.
czy moze to byc wina softu ktory kiedys zmienilem?
obecny-T-CHL7DEUC-3001.1
w menu-kontakt z firma pokazuje mi kod modelu TV jako -LE40B650-czy tak ma byc?
prosze o pomoc i odp.
pozdrawiam
 

domelli

Member
Witam
Zauważyłem, ,że moj samsung 40b651 buczy, ale tylko na kanałach hd telewizji cyfrowej naziemnej. Wcześniej nie było żadnych problemów, jak był podłączony tuner hd cyfry. Buczenie może nie jest głośnie, ale przy wyciszeniu tv słychać i jest to irytujące. Co może być przyczyną ?


domelli
 

Ryszard48

Member
Dlaczego taki potentat jak Samsung ma tak ubogie EPG ,mianowicie jak naciskam INFO to pojawia się tylko mała wzmianka o danej audycji np. Film jest opis i to tylko tyle.
W lcd Tompson jest jak należy, informacja o filmie do tego pełna obsada aktorska ,rok produkcji, czas trwania filmu emisja zakończenie filmu i tak powinno być w każdym Lcd .Samsung się nie postarał i to duży minus.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
No jak mam postępować aby wyświetlało wszystko?
Mam rozumieć że u Ciebie jest wyświetlana obsada aktorska rok produkcji i czas emisji

NIe uzywalem nigdy, bo na mojej analogowaj kablowce nie bylo. Dodatkowo nie mam juz od 2 tyg. tego TV, ale wiem ze wybieralo sie w ustawnieniach maly lub duzy przewodnik, a wiec pewnie w malym jest cos wywalone.
 

bsw

New member
Ten typ tak ma.
Nie wiem czy naprawili to w nowym sofcie - obawiam się że nie
Szajsung słynie z tego że olewa swoje stare produkty.

Ja mam stary soft z uwagi na SammyGo,
a po informacje sięgam do starego dobrego teletextu...
 

boss131

New member
Problem z logowaniem do Youtube

Witam

Podobnie jak Jurek0 cytuję:
"mam problem z logowaniem do Youtube - hasło i login ok, ale podejrzewam że po połączeniu konta youtube z googlowym jest problem. Ktoś ma podobnie czy to jednak coś nie tak z hasłem/loginem?"

Problem z loginem/hasłem raczej to nie jest bo zakładałem na google/youtube różne konta z hasłami, które bez problemu dało się wpisać w TV, niestety nadal jest błąd: " Identyfikator lub hasło nieprawidłowe. Spróbuj ponownie później." Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Mój TV to LE37B651 soft 2005.
 

pucpuc

New member
Jeśli chcecie YouTube, Vimeo, DailyMotion, NASA TV, ShowTime w HD na naszych telewizorach, to jest bardzo fajna aplikacja wykorzystująca DLNA - "iMediaShare" na Androida. U mnie całkowicie płynnie to działa na bardzo lichym tablecie MANTA MID001. Wybieram na nim tylko wyszukiwanie interesującej frazy i w Media Playerze pojawia się folder z wyszukanymi filmami. Oglądając filmiki np. z Youtube, można wyszukiwać inne w tym samym czasie np. na Vimeo. Korzystanie z tego jest intuicyjne, bardzo wygodne i możliwe na wiele sposobów, np. przez sterowanie filmami z poziomu samego tableta czy telefonu. Mam internet 10 Mb/s - filmy w pełnym HD nawet szybko się ładują i płynnie odtwarzają bez wstrzymywania. Dużo lepiej niż w w moim komputerze. Aplikacja umożliwia też przeglądanie po sieci zapisanych filmów, muzyki i zdjęć.
 
Do góry