Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

pedro_78

New member
Bez reklam
wgraklem plik avi rozmiar maly i zobaczyl go ,ale jak wgralem plik avi 3giga to nic sie niepojawilo pisalo brak filmu w urzadzeniu wybierz inna kategoria dziwne bo jak dam na fat32 odrazu ten plik 3giga widzi niewiem co zrobic z tym problemem pomozcie
Trzeba sprecyzować parę rzeczy, ten większy plik 3gb, to na pewno był AVI ,a nie MKV? Jeżeli AVI, to brak mi pomysłów i jedyne co możesz zrobić to zmienić pena. Jeżeli to był MKV ,to oprócz niego na penie musisz mieć zapisany jakiś plik AVI i media play w TV przełączony na widok podstawowy inaczej TV nie będzie widział plików.
 

kamelak

New member
Trzeba sprecyzować parę rzeczy, ten większy plik 3gb, to na pewno był AVI ,a nie MKV? Jeżeli AVI, to brak mi pomysłów i jedyne co możesz zrobić to zmienić pena. Jeżeli to był MKV ,to oprócz niego na penie musisz mieć zapisany jakiś plik AVI i media play w TV przełączony na widok podstawowy inaczej TV nie będzie widział plików.

To jest napewno plik avi zrobilem teraz tak ze zmienilem widok na podstawowy oczywiscie musil byc tam plik mniejszy bo niechcialo mi wejsc w opcje i nagle sie plik pojawil wiec jest oki teraz bede probowal na wikszych plikach powyzej 4 giga czy wsio pujdzie. Jeszcze jedno pytanko jak mam napisy teraz z tym filmem to jest tak ze sa one w systemie txt ale czasowym to ich niewidzi musze zmienic programem na klatki jak to zrobie to jest tak ze napisy w filmie leca ale niegasna np. gada ktos napisy leca jak nikt niegada to zostaje ostatni dialog caly czas wyswietlony zmieni sie dopiero jak nastepne napisy maja sie wyswietlic , to niejest w kazdym przypadku ale chyba wydaje mi sie tylko w tych jak je zmieniam na klatki
 

szuineg

New member
To jest napewno plik avi zrobilem teraz tak ze zmienilem widok na podstawowy oczywiscie musil byc tam plik mniejszy bo niechcialo mi wejsc w opcje i nagle sie plik pojawil wiec jest oki teraz bede probowal na wikszych plikach powyzej 4 giga czy wsio pujdzie. Jeszcze jedno pytanko jak mam napisy teraz z tym filmem to jest tak ze sa one w systemie txt ale czasowym to ich niewidzi musze zmienic programem na klatki jak to zrobie to jest tak ze napisy w filmie leca ale niegasna np. gada ktos napisy leca jak nikt niegada to zostaje ostatni dialog caly czas wyswietlony zmieni sie dopiero jak nastepne napisy maja sie wyswietlic , to niejest w kazdym przypadku ale chyba wydaje mi sie tylko w tych jak je zmieniam na klatki

W systemie czasowym też odczyta ci napisy tylko zamień [] na {} i wsio;-)
A jeżeli na tym penie masz fat32 (sory ale się zagubiłem już) to max plik dla fat32 to 4GB.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
to jest tak ze napisy w filmie leca ale niegasna np. gada ktos napisy leca jak nikt niegada to zostaje ostatni dialog caly czas wyswietlony zmieni sie dopiero jak nastepne napisy maja sie wyswietlic , to niejest w kazdym przypadku ale chyba wydaje mi sie tylko w tych jak je zmieniam na klatki
Zapisz napisy w formacie srt, powinno pomóc. Tez tak czasami mam, ale mi to specjalnie nie przeszkadza.
 

konieko

New member
Czy jest mozliwosc podlaczenia pod ten TV jakiejkolwiek bezprzewodowej karty sieciowej na USB?
Probowalem z dwiema i konfiguracja sieci jest mozliwa tylko dla karty sieciowej wbudowanej w TV.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Czy jest mozliwosc podlaczenia pod ten TV jakiejkolwiek bezprzewodowej karty sieciowej na USB?
Probowalem z dwiema i konfiguracja sieci jest mozliwa tylko dla karty sieciowej wbudowanej w TV.
Było już maglowane w tym temacie. Zamiennikiem dla samsunga jest TP-LINK TL-WN827N, ale już raczej niedostępny i niedawno pisali że w serii C działa D-LINK DWA-140, może z B też ruszy.
 

tweggy

New member
Panowie co znaczy komunikat;Nieszyfrowana za pomoca prywatnego UDN', pojawia sie kiedy chce przekopiowac pliki samygo,PVR itd.na tv?Oczywiscie nie kopiuje,pen mam kingston fat 32,wczoraj wgrywalem tak samo inne pliki z sorceforge i szly te natomiast byly sciagniete z moras86
 

ab89

New member
Zmiany w sofcie

Witajcie,
mam pytanie: co wnoszą nowe wersje oprogramowania (300x.x) w stosunku np. do wersji 2005? Czy jest to obsługa nowych formatów, poprawki "kosmetyczne" czy też "tylko" blokowanie Sammy'ego? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
 

Tom3czek

New member
Ktoś wie jak ugryźć ten nowy soft ze strony samsunga Step 1 nie wykrywa oprogramowania Step 2 wykrywa plik z aktualizacją ale czy można bez step1 wykonać upgrade ryzyk fizyk .
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Ktoś wie jak ugryźć ten nowy soft ze strony samsunga Step 1 nie wykrywa oprogramowania Step 2 wykrywa plik z aktualizacją ale czy można bez step1 wykonać upgrade ryzyk fizyk .

Wedlug opisu na stronie samsunga :!! You should upgrade 3000.2 version (Step1) before upgrading it.
czyli najpier 2005 potem 3001,choc nie mam jak sprawdzic bo mam wgrany 3001 w wersji usuniete ze strony samsunga niedawno.
 

pedro_78

New member
Bez reklam

awkonin

New member
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rsp stat="ok">
<list>
<widget id="Facebook">
<title>Facebook</title>
<compression size="3187101" type="zip"/>
<description></description>
<download>http://192.168.2.2/Widget/Facebook_1_Europe_20100923.zip</download>
</widget>
<widget id="RSS">
<title>RSS</title>
<compression size="614673" type="zip"/>
<description></description>
<download>http://192.168.2.2/Widget/RSS_1_Europe_20100924.zip</download>
</widget>
</list>
</rsp>

Skąd wziąć ten widget RSS_1_Europe_20100924.zip ?
 

dzidek59

New member
Wedlug opisu na stronie samsunga :!! You should upgrade 3000.2 version (Step1) before upgrading it.
czyli najpier 2005 potem 3001,choc nie mam jak sprawdzic bo mam wgrany 3001 w wersji usuniete ze strony samsunga niedawno.
---------------------------------------------
To nie do końca tak jest. Problem w tym, że to co jest na stronie Wsparcia Samsunga nie odpowiada prawdzie. Mam wgrany FW 3001.1 (ten usunięty). TV nie widzi softu 3000.2_Step_1 i 3001.1_Step_2. Pisałem do Samsunga i w odpowiedzi napisali, że należy wybrać opcję "Uaktualnienie oprogramowania" w nemu, a następnie włożyć FlashUSB z FW Step_1. Efekt żaden bo nie widzi dalej obu soft'ów. Na marginesie to nowe FW 3001.1 różni się strukturą archiwum (inny układ i zawartość) od poprzednich wersji. Czy te "cie..e" z serwisu Samsunga coś z tym zrobią? Tego to chyba oni sami nie wiedzą.
 

dzidek59

New member
Komunikat "Brak pliku aktualizacji..." przy próbie wgrania FW 3000.2_Step_1 i 3001.1_Step_2.
Oto odpowiedź Centrum wsparcia Samsunga na problem z aktualizacją:
-----------
"Problem jest już nam znany i został zgłoszony do odpowiedniego działu.
Jeśli pliki okażą się błędne zostaną przygotowane nowe wersje (bądź
wersja) z nową datą dodania na naszej stronie."
-----Pozostaje czekać na nowe FW lub jakiś myk serwisantów Samsunga.
 

tribon

New member
Zamierzam zakupić router do neostrady Netgear DGN2200. Ma on port usb i możliwość podłączenia dysku twardego po usb (ReadyShare). Czy ktoś się orientuje czy można będzie kożystać z fimów zapisanych na takim dysku przez tv? Obecnie używam samygo i serwera samby ale hd mam podpięty do komputera z Windows 7.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
---------------------------------------------
To nie do końca tak jest. Problem w tym, że to co jest na stronie Wsparcia Samsunga nie odpowiada prawdzie. Mam wgrany FW 3001.1 (ten usunięty). TV nie widzi softu 3000.2_Step_1 i 3001.1_Step_2. Pisałem do Samsunga i w odpowiedzi napisali, że należy wybrać opcję "Uaktualnienie oprogramowania" w nemu, a następnie włożyć FlashUSB z FW Step_1. Efekt żaden bo nie widzi dalej obu soft'ów. Na marginesie to nowe FW 3001.1 różni się strukturą archiwum (inny układ i zawartość) od poprzednich wersji. Czy te "cie..e" z serwisu Samsunga coś z tym zrobią? Tego to chyba oni sami nie wiedzą.

wiem i pisalem ze nie mam jak sprawdzic bo mam 3001 ten usuniety ze strony i mam ten sam problem
 

nobange

New member
Zamierzam zakupić router do neostrady Netgear DGN2200. Ma on port usb i możliwość podłączenia dysku twardego po usb (ReadyShare). Czy ktoś się orientuje czy można będzie kożystać z fimów zapisanych na takim dysku przez tv? Obecnie używam samygo i serwera samby ale hd mam podpięty do komputera z Windows 7.

Można podłączyć się do dysków udostępnianych w ReadyShare przez FTP, jest do tego programik pod nasze Samsungi, tak że śmiało możesz brać ten router.
 

lesiu76

New member
Ja mam u siebie na dysku FW 3000.2_Step_1 i 3001.1_Step_2.(nowe) oraz te starsze usunięte przez samsunga ze strony. Sprawdzałem u siebie ( mam 2010/01/25_003000 ) widzi ten (3001.1) stary i ten obecny co jest na stronie samsunga.
 
Do góry