Samsung seria B550 (32b550, 37b550, 40b550, 46b550) test, opinie, wszystko o serii...

Adrian4

New member
Mam pytanie szukam i szukam mianowicie posiadam b550 zmienilem na model 650 dla divixa pojawił mi sie problem nie obsługiwany format audio przy filmach hd mkv co można zrobić proszę o odp
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Mam pytanie szukam i szukam mianowicie posiadam b550 zmienilem na model 650 dla divixa pojawił mi sie problem nie obsługiwany format audio przy filmach hd mkv co można zrobić proszę o odp

Zobacz czy plik MKV nie jest w DTS (audio). A wtedy dźwięk jest nie obsługiwany. Wtedy można zrobić konwersje z DTS na inny rodzaj audio.
 

sawus

New member
Problem z obrazem LE46B550

Witam szanownych forumowiczów.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Samsunga 46b550 i dotychczas byłem zadowolony. Lecz od paru dni Tv zaczął "świrować". Samoczynnie zmienia barwy kolorów na ekranie. Wygląda to tak jakby kontrast został bardzo podkręcony, biały kolor robi się jakby szary. Czasami cały ekran ma czerwony (lub zielony) odcień. Dzieje się tak na wszystkich wejściach. Gdy robie test diagnostyczny, to wyswietlane zdjęcie jest ok, gdy włączam spowrotem TV obraz nadal jest popsuty. Obraz naprawia się samoczynnie po godzinie, kilku minutach lub kilku godzinach i tak na okrągło.

Dla przykładu zrobiłem dziś zdjęcie podczas oglądania Czterech Pancernych:



Pomocy i pozdrawiam.
 

Attachments

  • Zdjęcie0021.jpg
    Zdjęcie0021.jpg
    612,1 KB · Wyś: 91

myszykiszka7

New member
najnowsze firmware do b550

witam czy ktos moze podrzucic najnowsze firmware do tego tv bo ze strony producenta nie umiem sobie poradzic dzieki i pozdrawiem
 

lukasz149

New member
samsung 37B551 a dysk twardy

Witam,
posiadam samsunga le37b551 z aktywnym portem usb na divx, mam pytanie, czy da rade podłączyć pod to usb dysk z zewnętrznym zasilaniem??
 

elmoone

New member
Witam,
posiadam samsunga le37b551 z aktywnym portem usb na divx, mam pytanie, czy da rade podłączyć pod to usb dysk z zewnętrznym zasilaniem??

Teoretycznie tak, ale w praktyce różnie to bywa. Dla telewizora nie ma znaczenia źródło, ale ciągłość zasilania dysku. Zdarza się, że telewizor wykrywa dysk, ale po chwili dysk się wyłącza (z tego co wiem, to dotyczy to głównie dysków z wbudowanym system oszczędzania energii).
 

bartek123438

New member
Witam, :)
posiadam serie 550 32cale od 1,5 roku, odblowałem sobie funkcje movie i telewizor wyświetla bardzo dobrze pliki typu brrip filmy zajmują ok 2gb a obraz jest o niebo lepszy od dvd. Telewizor dobrze sobie radzi z sygnałem sd i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wszystkim tym bardziej, że teraz można go kupić naprawdę za dobre pieniądze. Wady jakie wykryłem są następujące po włączeniu funkcji movie telewizor włącza się ok 10sek, ma problemy z synchronizacją napisów. Moje pytanko do was: jaki dysk zasili przez port usb czy lepiej kupic dysk z zasilaniem zewnętrznym? Proszę o pomoc :):|
 

darek017

New member
Witam szanownych forumowiczów.
Ja posiadam model 40", który współpracuje z HDD SAMSUNG 320G, wszystko pracuje ok, nie jestem zbyt niecierpliwy, dłuższe włączanie telewizora mi nie przeszkadza.
Zaciekawił mnie ten firmware 2010, ale zanim zdążyłem spróbować, zniknął z sieci.
Ma może ktoś z Was wystawiony w sieci, aby spróbować, jak działa? No i proszę o potwierdzenie tych, co zdążyli spróbować, czy funkcje "filmowe" pozostają, bo wpisy poprzednie nie są zbyt jednoznaczne.
Dzięki za pomoc.
 

remek30

New member
Witam szanownych forumowiczów.
Ja posiadam model 40", który współpracuje z HDD SAMSUNG 320G, wszystko pracuje ok, nie jestem zbyt niecierpliwy, dłuższe włączanie telewizora mi nie przeszkadza.
Zaciekawił mnie ten firmware 2010, ale zanim zdążyłem spróbować, zniknął z sieci.
Ma może ktoś z Was wystawiony w sieci, aby spróbować, jak działa? No i proszę o potwierdzenie tych, co zdążyli spróbować, czy funkcje "filmowe" pozostają, bo wpisy poprzednie nie są zbyt jednoznaczne.
Dzięki za pomoc.

Tak funkcje filmowe pozostają-soft 2010 działa bardzo stabilnie.Telewizor włącza się szybko po 3 mignięciach diody.Pozdrawiam
 

novataxi

New member
Witam.
Mam mały problem próbowałem wgrać nowe oprogramowanie do LE40B550 i wyskoczyło mi, że nie ma pliku. Wszystko było dobrze rozpakowane próbowałem z pendrivem i z dyskiem twardym bezskutecznie. Wszedłem w ustawienia serwisowe i nie wiem czy coś przełączyłem ale obraz odwrócił się dp góry nogami i teraz nie mogę tego zmienić. Factory reset też nic nie dało. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Łukasz
 

ziulek61

New member
Proponuje zamknąć temat lub ignorować powtarzające się pytania, wszystko na temat B55x jest już chyba opisane po 100 razy... (jak działa? czy działa? jaki dysk? jak odblokować? itp...)
Co drugi user pyta o to samo jak na bazarze chcąc szybkiej odpowiedzi "na już" nie zagłębiając się w forum nawet o jedną stronę (ale podobno przewertował cały temat)...
Nowe tematy są wypierane i idą w zapomnienie, są zacierane banalnymi powtarzającymi się pytaniami...
 
Do góry