Samsung seria 9 - test, opinie LN55 A950, LN46A950 46 a956 - wszystko o serii

piter-07

New member
Nie róbcie z serii 9 jakiegoś cudownego dziecka rynku LCD naprawdę jeszcze kilka tygodni i będzie wysyp nowych LCD innych firm . I jeszcze raz mówię że te niby bajery to już wszystkie były już kiedyś u konkurencji takie oglądanie filmów Divx przez usb miałem już dwa lata temu w Amoi dodatkowo nie sądzę by ktoś kto teraz kupuje nowoczesny telewizor cokolwiek jeszcze oglądał w tym formacie jeśli już to z pc w HD a wejście lan miałem już w philipsie 9703 . wszystko to już było było było ......:)
 

supergonzo

New member
A niby co za kilka tygodni nowego na tym poziomie zobaczysz? Do samsunga mam zaufanie i za taką cene telewizor na tym poziomie jest bardzo atrakcyjny.
 

szumar

New member
piter-07 napisał:
Nie róbcie z serii 9 jakiegoś cudownego dziecka rynku LCD naprawdę jeszcze kilka tygodni i będzie wysyp nowych LCD innych firm . I jeszcze raz mówię że te niby bajery to już wszystkie były już kiedyś u konkurencji takie oglądanie filmów Divx przez usb miałem już dwa lata temu w Amoi dodatkowo nie sądzę by ktoś kto teraz kupuje nowoczesny telewizor cokolwiek jeszcze oglądał w tym formacie jeśli już to z pc w HD a wejście lan miałem już w philipsie 9703 . wszystko to już było było było ......:)

zapomniałeś tylko o jednym maleńkim szczególiku, w sumie najważniejszym, podświetleniu panela diodami LED
 

piter-07

New member
Proszę Cię nie rozwalaj mnie tymi ledami bo jakoś mnie to nie powaliło na kolana użytkowałem już pół roku temu samsunga 52f 86bd LED i wątpię żeby nowa seria powaliła mnie na kolana ale faktycznie jeśli ktoś nie miał do czynienia z żadnymi Ledami to powinien zauważyć różnicę .:)
 
Ostatnia edycja:

rudy

New member
I jeszcze raz mówię że te niby bajery to już wszystkie były już kiedyś u konkurencji takie oglądanie filmów Divx przez usb miałem już dwa lata temu w Amoi dodatkowo nie sądzę by ktoś kto teraz kupuje nowoczesny telewizor cokolwiek jeszcze oglądał w tym formacie jeśli już to z pc w HD a wejście lan miałem już w philipsie 9703 . wszystko to już było było było ......:)
piter-07 napisał:
Proszę Cię nie rozwalaj mnie tymi ledami bo jakoś mnie to nie powaliło na kolana użytkowałem już pół roku temu samsunga 52f 86bd LED i wątpię żeby nowa seria powaliła mnie na kolana ale faktycznie jeśli ktoś nie miał do czynienia z żadnymi Ledami to powinien zauważyć różnicę .:)


A miałeś słonia w karafce?Jakby babcia miała wąsy .....Pochwal się może tym co masz.Pozdrawiam.
 

piter-07

New member
Nie rozumiem dlaczego wyjeżdzasz mi z jakimiś słonikami to jest forum o sprzęcie a jeśli kupujesz jeden sprzęt na długie lata to twój problem ja wymieniam telewizory często i z dlatego wypowiadam się o tym co już miałem :eek:k: więc wykożystuj forum jak należy a nie piszesz o bzdurach .
 

piter-07

New member
Jako pierwszy sklep serie 9 ma MM na Okęciu w Wawie cena to 8999,00- za 46 cali jest też seria 7 z Led i bez oraz seria 8 można obejrzeć i się pobawić możliwościami nowych modeli . taka sama cena jest w Euro i do tego 30 rat bez odsetek .
 

acePL

New member
Witam,
Przymierzam się do zakupu tv (46-calowego) i chciałbym dowiedzieć się parę rzeczy ;)

1) Czy Samsung LE46A956 ma jakiekolwiek problemy z wyświetlaniem gier z xboxa360 bądź ps3 ? (chodzi mi smużenie czy inne zamazanie obrazu podczas szybkiego ruchu kamery )

2) Czy Samsung LE46A956 w pełni współpracuje z kartą c+ ? Czy wbudowany tuner działa płynnie ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

piter-07

New member
Pytania trochę przedwczesne tv dopiero wchodzi na rynek ale co do ps3 i x360 to seria A6 nie miała problemu z wyświetlaniem więc tutaj będzie na bank OK sam gram na serii 6 zarówno w ps3 jaki x360 i działa wysmienicie .
Dlatego seria 7,8 i 9 napewno także da radę .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę o nie wypowiadanie się osób, które nie miały styczności z produktem, otóż zagraniczni koledzy mówili mi, że seria 7 na LED'ach ma spore skłonności do intput laga.
 

piter-07

New member
naszczęście tylko do pierwszych aktualizacji softu taki już jest urok nowości . po aktualizacjach lagi przestaną występować .
Miałem dzisiaj dłuższą rozmowę na temat nowych serii kolesiem z Samsunga na prywatnym polu więc trochę mi powiedział .
Co ciekawe jest prawdopodobne że mimo wprowadzenia 3 nowych serii to i tak do serii A6 mają zastosować także LEDY .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie wiadomo kiedy, jeżeli w ogóle, także jak na dzień dzisiejszy nowe serie mają problemy z lagiem.

Seria 6 już została uzupełniona o model z LED


KONIEC OT!
 

danuta77

New member
Witam!Mam ogromną prośbę do kolegów, głównie z Warszawy.U mnie w Tarnowie szansa na zobaczenia Samsung LE46A956 jest mizerna.Dla tego proszę napiszcie o swoich wrażeniach.Mam prawie zamówiony ten telewizor ( cena ok 7200 zł ) Drugim który chcę kupić to sony w4500.Jeszcze mam dziesięć dni na ostateczną decyzję.
 

piter-07

New member
Dzisiaj byłem w MM na Okęciu i serii 9 już nie było jest tylko 7 led ale to taka sama obudowa tylko seria 9 jest wykończona w kolorze niebieskim co do ledów w tej 7 to w sklepie ciężko coś wychwycić w porównaniu ze standardowym lcd szczególnie przy ich oświetleniu na jasnym obrazie nie widać różnicy ale przy ciemnych scenach czerń jest naprawdę czarna a nie jak w standardowych lcd szarawa . koleś z Samsunga mówił mi w poniedziałek że nowe modele mogą być jeszcze na Ostrobramskiej i w Złotych Tasrasach więc może jutro dam radę tam podjechać i jeszcze potestować może będzie 9 .:cool:
 

danuta77

New member
Witam!Piter wielkie dzięki.Napisz coś więcej bo ja nie mam możliwości obejrzeć tych samsungów led.Oglądałam sony w4500 i chodził nawet dobrze,ale nie rewelacyjnie.Czy ten samsung jest lepszy? to pytanie które mnie męczy i nie daje spać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry