Samsung seria 9 - test, opinie LN55 A950, LN46A950 46 a956 - wszystko o serii

jack12

New member
Mam pytanko czy jest polska instrukcja do niego bo na stronie samsunga jest tylko angielska a na pocz atku przyszłego tygodnia będę posiadał ten telewizor
 

coolio76

New member
Witam wszystkich! Stoję przed dylematem zakupu lcd. Do wyboru jest Sam 46 A956 lub Sony 46 Z4500 (200Hz). Proszę o Wasze opinie, sugestie, które mogą być dla mnie pomocne w wyborze pomiędzy tymi dwoma modelami. Z góry bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.
 

efor

New member
Sony 46z4500 Stoi W Mm W Markach I 200hz To Czysty Marketing , A Co Do Obrazu To Nie Powinno Się Tych Telewizorów Porównywać. Z 4500 To Jest To Samo Co W 4500 Więc Test Tego Telewizora Masz Na Forum
Pozdrawiam
 

janus13

New member
Czy prawdą jest, iż 46a956 słabiej sie sprawuje w szybkich scenach od 46X4500?
---------------------
pozdrawiam janus13
 
Ostatnia edycja:

WoJoW

New member
janus13 napisał:
Czy prawdą jest, iż 46a956 słabiej sie sprawuje w szybkich scenach od 46X4500?
Podobno samsung ma trochę mniej dopracowany system 100Hz, ale jednak kosztuje dużo mniej od soniaka, a w niektórych momentach przewyższa go nawet jakością obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Sierek

New member
jack12 napisał:
Mam pytanko czy jest polska instrukcja do niego bo na stronie samsunga jest tylko angielska a na pocz atku przyszłego tygodnia będę posiadał ten telewizor
Kto potwierdza dostępność tego modelu w takim terminie? Mam zamówiony w Gliwicach, ale podobno Samsung nie podaje żadnego terminu nowej dostawy od dwóch tygodni.
 

5ciastek

New member
do ,,jack12,,
Po co chcesz ściągać instrukcję z netu ,skoro jak kupisz tv to dostaniesz grubą ,,biblie,, a w niej m.in. w j.polskim ?
pozdrawiam
 

jack12

New member
5ciastek napisał:
do ,,jack12,,
Po co chcesz ściągać instrukcję z netu ,skoro jak kupisz tv to dostaniesz grubą ,,biblie,, a w niej m.in. w j.polskim ?
pozdrawiam

Bo na stronie samsunga nie ma a w polsce wszystko jest możliwe niby zakaz sprzedaży bez polskiej instrukcji a i tak sprzedają
 

Hartson

New member
Bez reklam
Ten tv już jest. Mieszkam w W-wie i widziałem go już ( wersja 55" ) w MM na ul. Ostrobramskiej, MM Al. Krakowska, Saturn Złote Tarasy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Instrukcja jest po polsku - pisalem o tym przeciez.

Dostepnosc - nie ma nigdzie, duzo chetnych, sprzedaja sie jak cieple buleczki - wszyscy czekaja na dostawe od Samsunga.

Sony 55" i jego cena to zart w kontekscie ceny Samsunga 55".

Tv mam od 2 tyg. wiec jest dostepny od jakiegos czasu, ale ciezko bylo dostac.

Czarny jest czarny - uprzedzam pytanie na wszelki wypadek ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
5ciastek napisał:
Witam.
Jak nie ma telewizorów ?
Zajrzyjcie na Allegro ile sklepów sprzedaje od ręki !:eek:k:

To zadzwon do tych co oferuja "od reki" i zapytaj czy mozesz podjechac i go odebrac. Jest raptem 5 sprzedajacych, z czego wiem ze 2 napewno nie ma.
Jak zawsze wszyscy sprzedaja a jak sie dzwoni to trzeba czekac, aczkolwiek napewno ktos pewnie ma a cala sytuacja sie zmieni. To co jest na allegro to jest ulamek tego co sie sprzedaje, a sprzedaje sie sporo tych Tv i sporo osob czeka, bo to zwyczajnie bdb LCD.
 

Detroit66

New member
wystarczy: LE55A956?

Siema,

mam takie pytanie: czy wystarczy mi wielkość tego TV, LE55A956 do oglądania z 4,5m-5m?
Czy będzie za mały? Sam już nie wiem:???:

I jeżeli tak, jak długo ten TV posłuży??


Pozdrawiam & Dzięki
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Detroit66 napisał:
mam takie pytanie: czy wystarczy mi wielkość tego TV, LE55A956 do oglądania z 4,5m-5m?
Czy będzie za mały? Sam już nie wiem:???:
I jeżeli tak, jak długo ten TV posłuży??

Czy wystarczy to pojecie wzgledne. Ja znam takich co maja 32" i wiecej im nie potrzeba. Zalezy z czego tez sie przesiadasz, bo jak z 32" to poczatkowo 55" bedzie wydawal sie olbrzymem.
Ja mam w zaleznosci jak siedze 3.5-4.5m i wystarcza ale wolalbym wiekszy, jakbym mi ktos dal 60" to bylbym bardzo zadowolony, ale z jakoscia obrazu jaka oferuje wlasnie ten Samsung. Zalezy tez do czego potrzebujesz, jezeli tylko filmy to uwazam ze z tej odleglosci jest maly, przepasc w porownaniu do projektora na ktorym film inaczej sie odbiera i przezywa - a nie ma to nic wspolnego z siedzeniem w pierwszy rzedzie.
Do wszystkiego 55" bedzie ok.
A jak dlugo posluzy? Tak dlugo jak bedzie dzialal.
 

irka

New member
I jest

20.11 jest dostawa 20 szt. na całą polske.Ufff,mam go 46cali.
Własnie odpalam.Narazie sygnał SD z cyfrowego polsatu i jest super.
Jestem jak na zwykłe SD wery zadowolony a miałem wiele obaw.
Jak narażie wielkośc powala.Przesiadka z Sonego 28 cali jest ogromna.
Odległosc ok.2.8 /3.2m.pozdrawiam hejjj:krol:
 
Do góry