Samsung PS50B550

Norbikk

New member
Witam
Mam straszny dylemat co kupic czy SONY KDL-52W5500 czy Samsung PS50B550
Wiem ze jedno to LCD a drugie plazma
Roznica w cenie to jakies 1200zl wiec jeszcze do zakceptowania
Prosze o porade czy kupujac samsunga nie bede załowal ze nie dolozylem tej kwoty.?
Sygnal jakim dysponuje to C+ narazie bez HD
ogladam z 3-4M nasłoneczniony pokój
 

Norbikk

New member
Czyli pomysl bez sensu ;)
No ale z ta jakoscia obrazu to jest tak
Do sklepu zaprowadzilem chyba z 10 znajomych osob i kazda mowi co innego .
rozklad glosow jest tak mniej wiecej 50/50
A ja boje sie ze w dzien nie bede mogl ogladac i wypalania loga dlatego wpadlem na ten pomysl zeby moze dołozyc.

Chialem jeszcze zapytac jak duze szanse sa ze TV dotrze do mnie nie potluczony bo z tego co czytam to matryce sa dosc kruche i moze sie to przytrafic
Na co zwrocic uwage przy odbiorze przy kurierze.
Kupno w mojej okolicy w sklepie odpada bo ceny takie ze moglbym bezmala 2 kupic na necie.
 

zn21

Member
bierz b550. Ja też kurierem miałem wysyłkę i odbyło się bez problemu. Pan jeszcze pomógł mi go wnieść i rozpakować by sprawdzić czy jest wszystko w porządku. Na dzień dzisiejszy LCD odpada. Wypalaniem nie przyjmuj się jest dobrze.
 

irzi

Member
Czyli pomysl bez sensu ;)
No ale z ta jakoscia obrazu to jest tak
Do sklepu zaprowadzilem chyba z 10 znajomych osob i kazda mowi co innego .
rozklad glosow jest tak mniej wiecej 50/50
A ja boje sie ze w dzien nie bede mogl ogladac i wypalania loga dlatego wpadlem na ten pomysl zeby moze dołozyc.

Chialem jeszcze zapytac jak duze szanse sa ze TV dotrze do mnie nie potluczony bo z tego co czytam to matryce sa dosc kruche i moze sie to przytrafic
Na co zwrocic uwage przy odbiorze przy kurierze.
Kupno w mojej okolicy w sklepie odpada bo ceny takie ze moglbym bezmala 2 kupic na necie.
To już nie ta dekada plazm by się loga wypalały. Tym się już nie przejmuj !
 
Do góry