Samsung Ps50b530

SULIx

Member
Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje odnośnie tego modelu ? Na razie opisy bardzo skąpe. Przekątna 50"
kontrast 2 000000 : 1 (dynamiczny)
Rozdzielczość 1920x1080
Tuner TV DVB-T (MPEG4), DVB-C, analogowy
nowość 2009
wiecej danych na samsung.com.at
 
Ostatnia edycja:

iwangrozny

New member
Witam
Ponawiam pytanie prosze o wszelkie informacje na temat tej plazmy. Mam moziwosc zamiany PS50A656 na PS50B530 którego nie widzialem. PS50A656 mam od kilku dni i odbicia na tym tv doprowadzaja mnie do szalu, czy ktoś wie jak jest w przypadku PS50B530? Czy jest jakas plazma w tej cenie która nie robi za lustro?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie - wszystkie modele są podobne co do błyszczącej matrycy.
A wymiana na LCD z matrycą matową aktywną - to zupełnie inna bajka.
A jakie modele masz do wyboru w przypadku wymiany.
Bo widzę że proponują Ci tylko mocno stare modele :(
 

SULIx

Member
iwangrozny napisał:
Witam
Ponawiam pytanie prosze o wszelkie informacje na temat tej plazmy. Mam moziwosc zamiany PS50A656 na PS50B530 którego nie widzialem. PS50A656 mam od kilku dni i odbicia na tym tv doprowadzaja mnie do szalu, czy ktoś wie jak jest w przypadku PS50B530? Czy jest jakas plazma w tej cenie która nie robi za lustro?

Na dzisiaj żadna plazma niezależnie od ceny nie jest pozbawiona efektu odbicia.
W lcd mogą doprowadzać do szału inne problemy. To kwestia gustu i wyboru.
PS50B530 ma ewentualnie bardziej przyszłościowy tuner DVB-T MPEG4. Pod tym względem jest to lepszy wybór niż PS50A656. Reszta pewnie podobna do PS50A656. Info o tym tv znajdziesz na samsung austria.
 

iwangrozny

New member
Dziekuje za podpowiedzi jedny LCD w podobnej cenie to Sharp 52X20E i jednak zostane przy lustrze bo przynajmniej noca naciesze oko pieknym obrazem a w tym sharpie wcale.
 

msmyla

New member
Sorry że powtarzam post, ale nie wiem, który wątek jest aktywny, a który nie.


Czy wie ktoś jaka jest różnica pomiędzy PS50B450 a PS50B530???
Bo z tego, co ja wyczytałem (a szukałem dużo), to różnią się tym, że 530 jest full hd, a 450 hd ready i że 530 jest 600zł droższe.

Jeśli to prawda, to czy warto dawać 600zł więcej???
 

SULIx

Member
msmyla napisał:
Sorry że powtarzam post, ale nie wiem, który wątek jest aktywny, a który nie.


Czy wie ktoś jaka jest różnica pomiędzy PS50B450 a PS50B530???
Bo z tego, co ja wyczytałem (a szukałem dużo), to różnią się tym, że 530 jest full hd, a 450 hd ready i że 530 jest 600zł droższe.

Jeśli to prawda, to czy warto dawać 600zł więcej???

Różnica miedzy tymi dwoma tv w oglądaniu z odległości od 3 m w górę będzie pewnie mało widoczna. Jednak full hd może okazać się lepszy przy przeglądaniu fotek z dobrego aparatu i wysokiej rozdzielczości. Chyba warto dołożyć i mieć spokojniejszą głowę na przyszłość.
Jeśli bardzo zależy Ci na cenie to sprawdź Samsunga PS-50A551 full hd. Całkiem nieźle chodzi.Ceny ok.3500 zł.
 
Do góry