Samsung Ps42b450

boleslaw61

New member
witam wszystkich,nowy temat odnosnie tego typu samsunga,porownywalem go w sklepie z panasonikiem p-42x10y,cenowo podobne,wyglądem nie/na korzysc samsunga wg.mnie/ obraz ten sam,wnetrza podobne,sam juz nie wiem,opini na temat panasa multum /czy to jakas pandemia?/ a o tym modelu samsunga prawie nic w calym necie...
 

maczb

New member
wg mnie Ok jako małobudżetowe rozwiązanie
ja go mam od maja i obraz na kanałach SD jak i HD wygląda dobrze
rewelacji jakiejś nie ma, bo to nie ta kategoria cenowa, ala ja jestem zadowolony, czekam aż dzieci troszke podrosna wtedy kupie coś lepszego

u mnie działa z dekoderem satelitarnym i kanałami cyfry wraz z HD,
za te pieniądze naprawde polecam, jeżeli ktoś nie ma wygórowanych wymagań
 

damiantomek2

New member
boleslaw61 napisał:
witam wszystkich,nowy temat odnosnie tego typu samsunga,porownywalem go w sklepie z panasonikiem p-42x10y,cenowo podobne,wyglądem nie/na korzysc samsunga wg.mnie/ obraz ten sam,wnetrza podobne,sam juz nie wiem,opini na temat panasa multum /czy to jakas pandemia?/ a o tym modelu samsunga prawie nic w calym necie...
Witam
Zgadzam sie z Tobą co do braku info. o modelach samsunga B450 i B451
i prawdziwego leksykonu wiedzy na temat 42X10Y. Mam pytanko jak podczas porównania Samsunga i Panasa wypadała czerń, ostrość itp..
Będę wdzięczny bo zastanawiam się nad wyborem miedzy w/w modelami.

Pozdrawiam
 

Orion123

New member
damiantomek2 napisał:
Witam
Zgadzam sie z Tobą co do braku info. o modelach samsunga B450 i B451
i prawdziwego leksykonu wiedzy na temat 42X10Y. Mam pytanko jak podczas porównania Samsunga i Panasa wypadała czerń, ostrość itp..
Będę wdzięczny bo zastanawiam się nad wyborem miedzy w/w modelami.

Pozdrawiam
Moge sie wypowiedziec sensownie tylko w kwestii ostrosci :
Najwyrazniejszy obraz daje LG 42PQ6000 ,potem B450.
/PQ6000 ma regulacje ostrosci w pionie i poziomie.../
X10Y ,mnie osobiscie nie przekonal oferowana jakoscia obrazu.

Panowie ,tak po prawdzie ,udajcie sie do sklepu i zrobcie
sobie test porownawczy tych 3ch modeli ...to ma byc wasz wybor i
decyzja...Nie zakładajcie ,ze zle wybierzecie! i zaufajcie waszemu ogladowi
rzeczy.

Powodzenia w wyborze.
 

diabeelek

New member
Przepraszam za odświeżenie ale mam takie pytanie odnośnie tego TV. Dzisiaj go kupiłem i on ma rozdzielczość 1024 na 768 ale jak go podłączam HDMI od laptopa to przechodzi na 1920x1080. Skąd taka rozdzielczość? Czy się nic nie stanie?>
 
Do góry