Samsung ps-50c490

paulaa428

New member
Witam ;)
Chciałabym kupić nowy telewizor. Moje wymagania to 50 cali w granicach ok. 3000-4000 zł .
Zastanawiam się konkretnie nad tym : allegro.pl/samsung-plazma-ps-50c490-3d-mpeg4-usb-gw-fv-kajt24-i1339634347.html
głównie ze względu na nowoczesnego wygląd , jednak dziwi mnie cena , gdyż w sklepie podobne modele z funkcją 3D kosztują ok. 5 tys złotych , a o tym nie mogę znaleźć nawet informacji ..

Czy jest ktoś zorientowany odnośnie tego telewizora i niskiej ceny ? Chodzi wyłącznie o to , że to plazma ?

Jakie jeszcze inne modele moglibyście polecić w tej cenie ?


Pozdrawiam.
 

mrraffi

New member
W auchan jest w promocji za 2999 łącznie z okularami 3D. Sam zastanawiam się co to za nowość i to w tak niskiej cenie. Może to jakiś podrasowany ps50c450?
 

osip

New member
Jest to wlasnie za pewne model c450, z funkcja 3D. Samsung kwalifikuje go jako seria 4+. Tez jestem ciekaw, jak wypada przy wyswietlaniu 3D, bo 2D pewnie wyglada, jak w modelu 450. Choc, za duzo nie mozna oczekiwac z racji ceny, bo to taki wlasnie tv 3D dla sieciowek i to jeszcze wprowadzony przed swietami ;-). Ale trzeba pamietac tez, ze nie jest to model full hd i chyba nadchodzi era tv 3D , poczawszy juz od najtanszych modeli.
 
Ostatnia edycja:

tomero27

New member
witam,właśnie tego Samsunga kupił szwagier w Auchan,też chciałem poczytać jakieś opinie ale na razie krucho,z wypowiedzi sprzedającego wynika że Samsung wypuścił uboższą wersję (bez bajerów,oszczędził na matrycy)że by był tani model 3D,jest to tv HDready,posiada usb ,więc divx ,mkv czyta jak to Samsung,prawdę mówiąc nie mam wiele styczności z tą marką.
 

pabloss

New member
witam

dzisiaj nabyłem ten telewizor z okularami ładowanymi na akumulatorek za 2999, dodam, że przesiadłem się na niego z samsunga 55 cali full hd lcd i oto moje wrażenia :

czerń rewelacja niech się schowają wszystki ledy i lcd
jakość obrazu HD - jakość jest lepsza o niebo od mojego poprzedniego lcd mimo iż matryca jest hd ready to telewizor wyświetla 1080p 24hz i robi to bardzo płynnie
jakość 3d z blu ray 3d - rewelacja zwłaszcza awatar 3d
dodatki - odtwarza mkv i inne pliki z dysku twardego usb

pozdrawiam
 
Do góry