samsung mu6200 65'

patyczak94

New member
Witam, posiadam model tv jw. Ze specyfikacji ktora jest na internecie nie posiada on wbudowanego tunera dvb-s. Chcialem kupic tv na karte wraz z modulem Cl . W takim wypadku nie . Innej mozliwosci niz kupno dekodera? Telewizor ma wystarczajace jak dla mnie mozliwosci (aplikacje itp) dlatego nie chce dekodera ktory tez daje mozliwosci te ktore juz sam w sobie tv posiada. Jaka bedzie dla mnie najlepsza opcja? Sa jakies tunery ktore tylko daja wejscie satelitarne?
 

patyczak94

New member
Witam, posiadam model tv jw. Ze specyfikacji ktora jest na internecie nie posiada on wbudowanego tunera dvb-s. Chcialem kupic tv na karte wraz z modulem Cl . W takim wypadku nie . Innej mozliwosci niz kupno dekodera? Telewizor ma wystarczajace jak dla mnie mozliwosci (aplikacje itp) dlatego nie chce dekodera ktory tez daje mozliwosci te ktore juz sam w sobie tv posiada. Jaka bedzie dla mnie najlepsza opcja? Sa jakies tunery ktore tylko daja wejscie satelitarne? Jezeli ostatecznoscia jest dekoder to czy mozna oblugiwac dekoder pilotem smart ktory uzywam do tv?
 
Do góry