Samsung Micro LED w showroomie dewelopera Archicom

M.

hdtv.com.pl
W Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 58, powstał showroom firmy deweloperskiej Archicom, w którym oferowane są ekskluzywne apartamenty. Nas, bardziej niż same apartamenty zainteresował fakt, iż w ów showroom'ie zaaranżowano domową salę kinową, której jedną z głównych atrakcji jest 110" ekran Samsung Micro LED - czyli najnowocześniejszy telewizor, dostępny na polskim rynku.

Samsung_MicroLED.jpg
samsung.com

Telewizory Micro LED oferują niezwykłe wrażenia wizualne, łącząc głębię, żywe barwy, wyrazistość i wysoki kontrast. W wyświetlaczach tych stosowane są samoemisyjne diody LED o wielkości zaledwie 100 ㎛ (cieńsze niż ludzki włos). Jeden piksel RGB składa się z trzech osobnych diod: czerwonej, niebieskiej i zielonej, co pozwala na osiągnięcie bardzo dobrego poziomu nasycenia. Dla przykładu, 110" ekran Samsung Micro LED tworzy 25 milionów diod, z których każda indywidualnie generuje światło i kolor. Przekłada się to na niepowtarzalne wrażenia. Niezwykłej jakości obrazu towarzyszy tzw. Design Monolitu, który charakteryzuje się niemalże niewidocznymi ramkami.

Showroom Archicom to obecnie podobno jedno z nielicznych miejsc w Europie, w którym na żywo można obejrzeć ten telewizor. Dla zainteresowanych, cena prezentowanego 110" wyświetlacza Samsung Micro LED przekracza na dziś dzień 600 tysięcy złotych.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ciekawe ile trzeba mieć kasy, żeby tyle zapłacić za 110 cali :)
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
pewnie dla wielu to drobne ; )
Pewnie tak. ;)
Pierwszą i chyba jak na razie jedyną sztukę 110` micro leda sprzedano za 675 tyś.🤪
 
Do góry