samsung, LG czy SONY?

v80trek

New member
Mam tego Soniaka i... rewelacja. Jakość niesamowita. Jednak największy szok był kiedy włożyłem zwykłą płytę DVD - tak ten blu-ray przetworzył, że nie wierzyłem, że to film DVD :eek:k:

I jeszcze jedno. Sony wymyślił blu-ray'a, więc myślę, że robi to najlepiej ;)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
No wlasnie SONY warto kupic, bo to SONY! Jak do tej pory jestem wlasnie najbardziej za tym SONY. Kosztowal by mnie 220 euro plus do tego 2 filmy wiec oferta kusi...Czytajac rozne testy na Niemieckich poratalach SONY wypada bardzo dobrze. Jednym z plusow jest wlasnie wysoka jakosc skalowania DVD, wiec czemu niby nie brac...
 

Ares78

New member
wasylhh 220 euro to może nie jest jakaś super okazja po przeliczeniu na złotówki, ale tutaj raczej wina słabości naszej waluty się objawia. 2 filmy na dobry początek też fajna opcja (masz możliwość wyboru, czy z góry jakieś konkretne tytuły?), generalnie s350 po aktualizacji softu ma praktycznie takie same możliwości jak s550.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ares78 napisał:
wasylhh 220 euro to może nie jest jakaś super okazja po przeliczeniu na złotówki, ale tutaj raczej wina słabości naszej waluty się objawia. 2 filmy na dobry początek też fajna opcja (masz możliwość wyboru, czy z góry jakieś konkretne tytuły?), generalnie s350 po aktualizacji softu ma praktycznie takie same możliwości jak s550.

No niestety filmow juz nie moge wybrac. Ale akurat nie sa tam najgorsze tytuly bo jest HANCOCK i druga czesc NARNI, wiec nie jest zle... Wiem, ze w polsce 220 euro to nie okazja, ale tutaj to co innego.
 

Ares78

New member
O to fajnie w sam raz filmy na pooglądanie efektów, chociaż od siebie polecam transformersów, fabuła marna, aktorstwo średnie, ale efekty specjalne :D na blu ray super efekt. Co do ceny to podkreśliłem, że to słaba złotówka jest winna, jeżeli kupisz nie zapomnij zaaktualizować softu.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ares78 napisał:
O to fajnie w sam raz filmy na pooglądanie efektów, chociaż od siebie polecam transformersów, fabuła marna, aktorstwo średnie, ale efekty specjalne :D na blu ray super efekt. Co do ceny to podkreśliłem, że to słaba złotówka jest winna, jeżeli kupisz nie zapomnij zaaktualizować softu.

Padlo na SONY, dzieki za podpowiedz.
P.S. Transformersow ogladalem 17 razy na BD i jeszcze kilka razy na DVD ;)
 

amelia25

New member
z zaproponowanych modeli wynika, że cena ma byc do maz 1000zl - w tym przedziale cenowym LG BD370 jest bezkonkurencyjny :) sama sobie kupiłam :)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
amelia25 napisał:
z zaproponowanych modeli wynika, że cena ma byc do maz 1000zl - w tym przedziale cenowym LG BD370 jest bezkonkurencyjny :) sama sobie kupiłam :)

Wiesz akurat te modele zaproponowalem bo kolega wlasnie te modele posiada. Z cenami to masz racje, bo wszystkie mieszcza sie w przedziale 200-230 euro. Dlatego jak pisalem wyzej. Niechce kupowac drozszego sprzetu majac na polce dodatkowo PS3...
 

Ares78

New member
No fakt PS3 wiele spraw załatwia z miejsca, świetnie jeśli ma się starszą wersję z czytnikiem kart pamięci, szkoda, że była przez to dość droga...
Ja może 17 razy nie oglądałem, ale 7-8 + 2 razy w kinie jak była premiera, sądząc po recenzjach na drugą część też koniecznie muszę się przejść, choć czasu brakuje...
 

radzio99

New member
Ares78 napisał:
No fakt PS3 wiele spraw załatwia z miejsca, świetnie jeśli ma się starszą wersję z czytnikiem kart pamięci, szkoda, że była przez to dość droga...
Ja może 17 razy nie oglądałem, ale 7-8 + 2 razy w kinie jak była premiera, sądząc po recenzjach na drugą część też koniecznie muszę się przejść, choć czasu brakuje...

Wczoraj byłem na dwójce i polecam.
Jeden największy minus to nie HD :D
Wolałem ten film od anioły i edmony
 

timonek

Member
Bez reklam
radzio99 napisał:
Wczoraj byłem na dwójce i polecam.
Jeden największy minus to nie HD :D
Wolałem ten film od anioły i edmony

Co masz na mysli ze nie hd przeciez przy takiej wielkosci obrazu nie bedziesz mial czego stakiego jak w domu ze obraz bedzie bardzo ostry ,a co do samego filmu to az tak mnei nei zadowlolil jak czesc pierwsza myslalem ze bedzie lepsza np. co do czesci spidermana to kazda podobala mi sie bardziej a wprzypadku tarnsformarsow druga czesc juz nie az tak fakt byl dobry ale po pierwsze czulem sie jak bym ponownie na tym samym filmie po drugie muzyka bardzo mi si epodobala w czesc pierwszej ale tutaj jakby zostala nei w odpowiednim momencie puszczona zwlaszcza chodiz mi o ta ktora byla w czesci pierwszej jak spadaly z nieba transformersy jakby meteoryty po trzecie kto wymyslil cos takiego jak transformers zmieniajacy sie w czlowieka przeciez one zmienialy si etylko w maszyny a takie rzeczy to byly w terminatorze , wiec stwierdzam ze trodzke im nie wyszedl ten film.
 

radzio99

New member
Masz rację z tymi przemianami w ludzi to im się nie udało, co do jakości żartowałem sobie że nie HD, choć mógłby być chociaż cyfrowy pokaz.
 

maruco

New member
wasylhh napisał:
Panowie wszytko pieknie, fajnie ale nie moge kupic innego modelu poniewaz te ktore wam podalem (post nr 1) moge miec od znajomego i niemam dostepu do innych modeli. Wiem, ze jak pojde do sklepu i jak doloze 100-200 euro to moge miec pelen wypas, jednak nie interesuje mnie doplacanie. Interesuje mnie wybor z podanych modeli...

w taki razie DB370 najlepiej wybrac :) ja mam od 2 dni i jestem zadowolony :)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
maruco napisał:
w taki razie DB370 najlepiej wybrac :) ja mam od 2 dni i jestem zadowolony :)

Kupilem LG powinien sie zjawic "na dniach". W miare wolnego czasu zrobie maly test i porownam jak wypada LG przeciwko PS3. Wszystko porobie w najwyzszej rozdzielczosci i ciekawe czy potwierdzi sie to co pisza w testach (ze PS3 ma nieco slabszy obraz od LG)
 
Do góry