SAMSUNG LE40N87BD i pelzajace linie

martins

New member
Witam
Czy orientuje sie ktos czy to normalne ze na tv wszystkie linie pionowe i poziome podczas ruchu zaczynaja plywac pelzac szarpac sie. Po za tym za postacie na pierwszym planie otacza przezroczysta obwodka skladajaca sie z pikseli i czesto obraz przeskakuje z klatki na klatke. Czy to sa normalne objawy w tv samsung ?
Mam podlaczony decoder hd philupsa cyfra + hdmi
 

paradoks1

New member
martins napisał:
Witam
Czy orientuje sie ktos czy to normalne ze na tv wszystkie linie pionowe i poziome podczas ruchu zaczynaja plywac pelzac szarpac sie. Po za tym za postacie na pierwszym planie otacza przezroczysta obwodka skladajaca sie z pikseli i czesto obraz przeskakuje z klatki na klatke. Czy to sa normalne objawy w tv samsung ?
Mam podlaczony decoder hd philupsa cyfra + hdmi

Może masz załączoną funkcję Movie + spróbuj wyłączyć:eek:k:
 

martins

New member
Dzieki za rade ale to nic nie daje jedyna roznica po wylaczeniu funkcji movie plus to migajacy i zwalniajacy obraz. Czasami mam wrarzenie ze ten telewizor to jakas zupelna pomylka.
 

jachnyc

New member
martins napisał:
Witam
Czy orientuje sie ktos czy to normalne ze na tv wszystkie linie pionowe i poziome podczas ruchu zaczynaja plywac pelzac szarpac sie. Po za tym za postacie na pierwszym planie otacza przezroczysta obwodka skladajaca sie z pikseli i czesto obraz przeskakuje z klatki na klatke. Czy to sa normalne objawy w tv samsung ?
Mam podlaczony decoder hd philupsa cyfra + hdmi
A probowales tryb bez OVERSCANU mialem to samo i teraz jest oki
 
Do góry