Samsung LE37S62B- Czy dobrze wybrałem ?

Adolfek12

New member
Samsung LE37S62- Czy dobrze wybrałem ?

A otuż kupiłem tv model LE37S62 ...?...Gdy odtważam filmy DVD , ta jakość obrazu to już nie jest taka jak na zwykłym tv, bo jest gorsza,ale pewnie to dlatego,że jest większy ekran...Z daleka widać w miare dobrze,ale gdy przybliżyć się do tv to nie bardzo z tym obrazem....hmm i tak się zastanawiam czy dobrze wybrałem....Jak myślicie czy jak bym kupił jakiś droższy model to ten obraz był by lepszy ??..Czy w LCD tak już jest poprostu,że nie ma idealnie wygładzonego obrazu??...I dodam jeszcze,że mam odtwarzacz dvd pioner DV-400V ....Z góry dzięki za odpowiedz ; ))
 

hooc

New member
czy dobrze wybrałem ?

Już kupiłeś to za późno...jakość obrazu zależy od jakości sygnału.jakość sygnału zależy min. od jakości nagrania oraz min. od jakości kabli połączeniowych. Kiepskie kable to kiepski sygnał i kiepska jakość. Następnie trzeba "pobawić" się ustawieniami i powinno być dobrze.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Adolfek12 ... jak Ci napiszę, że źle wybrałeś to co zrobisz ? :D
Już wybrałeś. Chyba za bardzo sie nie wysilałes "wybierając".
Forum tez za duzo nie czytałes i stąd taki "wybór".
Oczywiście to moje zdanie.
Zrób tak jak hooc Ci radzi.
I nie oglądaj obrazu z małej odległości, szukając jego słabości.
 

andy71

New member
Witam

Mam ten sam Tv na Polsacie Cyfrowym i nie uważam że żle się oglada ,trzeba się przyzwyczaić to tego obrazu i nie oglądać z 1m(ja mam 3.5m ) jestem zadowolony ,i z dvd choć myślałem że z AVI będzie gorzej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
telewizor ma słabe skalowanie obrazu. Przy tych odległościach aby było lepiej musisz zadbać wyłącznie o jakość sygnału. inaczej Twoje zadowolenie jest niepełne i tak zostanie.
 
Do góry