Samsung Le37a656

adriansida

New member
Tydzień temu zakupiłem LCD jak w temacie. Po około 3 dniach normalnego użytkowania zauważyłem dziwny objaw. Mianowicie po porannym włączeniu TV przez pewien czas słychać wyraźne syczenie wydobywające się z TVika. Syczenie/piszczenie nie jest pochodzi z głośników, słychać jest również z uruchomioną funkcją MUTE. Bardzo wyraźnie słysze je przy przełączaniu źródła sygnału, kiedy zmieniam źródło sygnał na chwile zanika więc to syczenie/piszczenie również, jak tylko sygnał pojawi sie ponownie syczenie powraca. Czy jest to wada tego modelu, czy też wada, którą mogę zgłosić gwarancyjnie? Po około 20-30 minutach użytkowania albo ten dźwięk zanika, ale się do niego przyzwyczaiam.
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Póki działa a Ty się przyzwyczaiłeś to oglądaj, ale nie zapomnij przed końcem gwarancji zgłosić do serwisu bo to normalne nie jest.
 

wiwo

New member
Sugerowałbym aby zgłosić to do serwisu lub spróbować zamienić go na inny w sklepie. Przecierz jak piszesz masz go dopiero tydzień. Myślę że sklep nie powinien robić żadnych problemów.;)
 

cunio

New member
Miałem podobny problem ze swoim 37A656 więc wysłałem maila do SAMSUNGA, na drugi dzień otrzymałem następującą odpowiedź:

" ..Problem możliwe że ustąpi gdy przywróci Pan ustawienia fabryczne. Należy
to zrobić przytrzymując przycisk "exit" na pilocie przez około 10
sekund. Jeżeli nic to nie pomoże, wówczas należało by jednak sprawdzić
TV z innym sprzętem. Natomiast jeżeli ponownie będzie problem z
dźwiękiem w TV należy go zareklamować dzwoniąc na infolinie."

U mnie pomogło - może i u Ciebie pomoże. Warto spróbować.
I jeszcze jedno - po przywróceniu ustawień fabrycznych musiałem od nowa programować stację (TV podłączony jest do kablówki)
POWODZENIA
 
Do góry