Samsung LE37A656

noktra

New member
Witam wszystkich serdecznie,
Przymierzam się do kupna nowego telewizora. Obecny jakiego mam, ma już 15 lat i trochę mnie znudził (Finlux 25') chodzi ładnie ale czas na zmiany.
Jestem juz prawie zdecydowana, ale przyszła znajoma i poleciła mi LG37LG6000. No i teraz mam mętlik w głowie: samsung czy LG?
Wiem że na forum jest sporo opini na temat samsunga ale nie znalazłam porównania obu modeli. Jeśli powtarzam temat to z góry przepraszam.
Pozdraiwam Beata
 

Carlos77

New member
Witaj
Chcąc porównać te odbiorniki to z ważniejszych rzeczy jakimi sie róznią to Samsung LE37a656 ma szybsza matryce o 1 ms (dla ludzkiego oka to nie zauważalna zmiana) i posiada cyfrową obróbke obrazu Motion Plus 100hz czego nie ma w 37LG6000. Reszta cech bardzo podobna.
Oczywiście w grę wchodzi jeszcze rzecz gustu bo jak wiemy rzecz gustu nie podlega dyskusji.
Wybór należy do Ciebie.
Pozdrawiam
 

noktra

New member
A może ktoś jeszcze się wypowie proszę:roll: cena samsunga zaczyna się od ok 3600, LG podobnie. W kilku sklepach twierdzili że Sam bije na głowę LG. Jak jest prawda tego pewnie nikt nie wie na 100%. Nie musi być piękny na być niezawodny...
 
Ostatnia edycja:

wis38

New member
I tu się mylisz

cena LE37A656 zaczyna się od 2950. W najdroższym mieście jakim jest W-Wa można go kupić za 3030zł. A tak nawiasem to LE37A656 jest rewelacyjny!:)
 

Seavolv

New member
Z zakupem samsunga dostaniesz ekstra wyglądającą obudowę ale i łapiącą chyba cały kurz z domu :D A tak poza tym polecam jak najbardziej ten telewizorek za tą cenę nie znajdziesz chyba nic lepszego.
Lg ma podobne parametry tylko masz LG42" a Samsung 40' no i rzecz gustu to obudowa LG.
 
Do góry