SAMSUNG LE32S62B i kablówka

witam, przymierzam sie do zakupu telewizora samsung LE32S62B, ale mam wątpliwości, moim dostawca tv jest sieć kablowa i slyszalem ze wyswietlany obraz z tej sieci na tym tv jest beznadziejny, prawda to czy nie? jest sens kupować ten tv czy lepiej kupić tv kineskopowy, czekam na odp, z góry dzieki, pozdro...


:hmm::confused::hmm::confused::hmm::hmm::confused::hmm::confused::hmm::confused::hmm::confused::hmm::confused::hmm::confused:
 

jrd

New member
poczytaj troche tematow ktore sa przyklejone .... tam znajdziesz mase odpowiedzi .

A krotko mowiąc LCD takze nadaje sie na kablowke !
 

goomis

New member
Witka,
Mam ten tel. od kilkun miesięcy i jak dla mnie sprawuje sie bardzo przyzwoicie.
Zaplaciłem niecale 2200 pln. Oglądam tv z antyeny szerokopasmowej (jedynka, dwójka i polsat)obraz jest roozny zalezy jaki jest sygnal- ja głownie oglądam filmy z kompa i to mi wystarcza.
Jesli chcesz podłączyć do kompa to tylko przez złącze d-sub bo w instrukcji pisze ze przezhdmi/dvi nie da rady.
PS. To jest tez wazne a sprzedawcy Ci tego nie powiedzą;): (dane z instrukcji obslugi)
Obslugiwane trybt dla złączy hdmi i dvi:
dla 50 Hz to jest 480i oraz 576i
dla 60 Hz to jest 480i , 576i oraz 576p
Podobno LG mają duzo lepszy dzwięk ale pod względem obrazu i estetyki wyglądu SAMSUNG wymiata, jesli chodzi o te klasę cenową.
POZDROOWECZKA.
 

Diath

New member
goomis napisał:
PS. To jest tez wazne a sprzedawcy Ci tego nie powiedzą;): (dane z instrukcji obslugi)
Obslugiwane trybt dla złączy hdmi i dvi:
dla 50 Hz to jest 480i oraz 576i
dla 60 Hz to jest 480i , 576i oraz 576p
Podobno LG mają duzo lepszy dzwięk ale pod względem obrazu i estetyki wyglądu SAMSUNG wymiata, jesli chodzi o te klasę cenową.
POZDROOWECZKA.
 
Do góry