Samsung LE32A656 - problem z piszczeniem głośników.

petro20

New member
Witam!

Mam problem z Samsungiem LE32A656A1F. :(
Przez cały czas, gdy uruchomiony jest TV z głośników słychać ciche bzyczenie. Dzwięk ten słychać nawet wtedy, gdy głośniki są wyciszone (MUTE). Owo bzyczenie jest szczególnie uciążliwe podczas oglądania TV w nocy. Problem występuje zarówno przy oglądaniu telewizji, płyty DVD i przy podłączeniu komputera.
Próbowałem odłączać wszystkie kable (z wyj. zasilania), żeby sprawdzić, czy to nie ich wina, ale problem nie ustępuje.
Głośniki nie piszczą w trybie standby, oraz gdy włożone są słuchawki w wyjście jack.

Telewizor jest nowy (kupiony 12.05.2008 r.), dlatego zastanawiam się czy działać coś z serwisem Samsunga czy oddać do sklepu (kupiony z euro.com.pl z odbiorem w sklepie RTV Euro AGD).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy sprzęt może być wadliwy. I raczej bez wizyty w serwisie się nie obędzie.
 

mirinda

New member
Samsung LE32A656

Witam widzę że posiadasz Samsunga LE32A656 czy możesz mi poqwiedzieć coś na temat teko tv LCD. Zamierzam go kupić i nie wiem czy warto bo wybór na rynku jest ogromniasty:) Pozdrawiam

 

petro20

New member
mirinda napisał:
Witam widzę że posiadasz Samsunga LE32A656 czy możesz mi poqwiedzieć coś na temat teko tv LCD. Zamierzam go kupić i nie wiem czy warto bo wybór na rynku jest ogromniasty:) Pozdrawiam
TV jest bardzo dobry. Ma dobrą jakość obrazu z kablówki (UPC), chociaż też wiele zależy od danej stacji telewizyjnej. Jedne kanały mają gorszą jakość, inne lepszą, ale wszystkie da się oglądać z przyjemnością.
Do tego TV mam podłączone DVD Manta (przez scart) i komputer (kablem DVI-HDMI). Obraz z obu żródeł jest bardzo dobry, chociaż z kompa dużo lepszy (wiadomo-kabel cyfrowy;)).
Ilość wejść/wyjść jest duża, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Telewizorek jest bardzo ładnie wykończony (obudowa czarno-wiśniowa, panel dotykowy z boku obudowy).
Jedyny minus to to, że mi się chyba trafił egzemplarz z dziwnie piszczącymi głośnikami.:-(

Ale ogólnie telewizor jest bardzo dobry.
 

petro20

New member
Epilog:
Serwis wymienił płyte i przy okazji zasilacz i wsio gra i hula na 102. Wszystko trwało 4 tygodnie (czekanie na zamówioną płytę i zasilacz), ale TV był naprawiany w domu. Przy okazji wymiany płyty to ma ona najnowszy soft i obraz jest super. Serwis Samsunga w Krakowie (Limes S.C.) bardzo dobry.
 
Ostatnia edycja:
Do góry