Samsung LE32A451

borowik10

New member
Witam. Dzisiaj zakupilem ten model tv(LE32A451C1), jestem mile zaskoczony bo obraz na zwyklej osiedlowej kablowce jest zupelnie do przyjecia, a spodziewalem sie czegos zupelnie innego:)(chcialem do tego kupic "n" lub cyfre i pewnie to zrobie ale teraz jak widze jak to wyglada na zwyklym sygnale to sie nie bede spieszyc:):)) )wiec mile zaskoczenie.ogladam od ok 2,5m do 3,0m i wydaje mi sie ze jest to optymalna wielkosc w stosunku do odleglosci!Moze brakuje paru funkcji, ktore oferuje konkurencja np. PIP, ale jakosc obrazu to wynagradza.Mozliwosc podlaczenia 3 x HDMI no i bezproblemowe podlaczenie pod PC(sprawdzone)!!:)jezeli chodzi o minusy to dosc duzy i powolny pilot i to....chyba narazie wszystko:)pozdrawiam:hmm: :hmm:
 

kriskros

New member
również posiadam ten telewizor, sygnal mam z nadjnika naziemnego :p i musze powiedziec ze jest raczej kiepsko, ale to poprostu wina tej anteny na dachu, na zwyklym crt sygnal tez nie zachwycal:cool: za to obraz z ps3 poprostu wgniata w sciane i spadają kapcie!!!! z kompa to samo chociaz mam go podłączonego przez zwykłe d-sub, takze z czystym sumieniem polecam :cool:
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Musisz go odpowiednio dostroic i powinno byc duzo lepiej:) bo teraz pewnie lecisz na standardowych ustawieniach:)
 

malyheniek

New member
Figiel2003 napisał:
Podobno jest to nowość. Czy ktoś coś wie więcej na jego temat? I czy to jest następca LE32R81 i LE32R82?

Z tego co znalazłem jest to produkt z kwietnia 2008 czyli nastepca modeli 81 i 82.
Modele 26" i 32" A451 to HD natomiast 32" A551 i A656 to FULL HD.
Długo się zastanawiałem nad wyborem i wybrałem 32"A451 ma zbliżone parametry od wyższych modeli a w obrazie nie wielka różnica więc po co przepłacać za FULL HD. Model 42" A656 dodatkowo ma bogatrzy desing i jest 100Hz. Jak go przetestuje napisze swoją opinię.
Czekam również na opinie od posiadaczy Samsunga LE32A451:rolleyes:
Pozdrawiam:)
 

davids80

New member
Naprawdę POLECAM ten model!!! Długo zastanawiałem się nad wyborem konkretnego LCD. Wybór padł na Samsunga LE32A451 i decyzji nie żałuję. Super kolory, rewelacyjna czerń jak na tej klasy telewizor i dobry odbiór kanałów SD nie wspominając o tych z telewizji "n"!!! Bajka. Aż chce się oglądać!
 
Do góry