Samsung LE23R71 czy warto?

fraglesx

New member
Posiadam Cyfre +dekoder Philipsa chyba 6010 i zamierzam sie do kupna telewizora LCD Samsunga LE23R71 tylko nie wiem czy to dobry wybór i czy ten telewizor będzie miał lepszy obraz niż telewizor CRT a możliwości zobaczenia jak te telewizory wyświetlają obraz nawet w sklepie nie mam za bardzo ponieważ jestem osobą poruszającą sie na wózku i są z tym problemy.
Tak więc czy warto go brać a może jakiś inny model tylko żeby był 23 calowy.
 

Slygado

New member
fraglesx napisał:
Posiadam Cyfre +dekoder Philipsa chyba 6010 i zamierzam sie do kupna telewizora LCD Samsunga LE23R71 tylko nie wiem czy to dobry wybór i czy ten telewizor będzie miał lepszy obraz niż telewizor CRT a możliwości zobaczenia jak te telewizory wyświetlają obraz nawet w sklepie nie mam za bardzo ponieważ jestem osobą poruszającą sie na wózku i są z tym problemy.
Tak więc czy warto go brać a może jakiś inny model tylko żeby był 23 calowy.
Seria R71 została wycofana z produkcji, na rzecz jej następcy, a dokładnie modelu R81/R82.

Ofery:
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/182773
 

kp@

New member
fraglesx napisał:
Posiadam Cyfre +dekoder Philipsa chyba 6010 i zamierzam sie do kupna telewizora LCD Samsunga LE23R71 tylko nie wiem czy to dobry wybór i czy ten telewizor będzie miał lepszy obraz niż telewizor CRT a możliwości zobaczenia jak te telewizory wyświetlają obraz nawet w sklepie nie mam za bardzo ponieważ jestem osobą poruszającą sie na wózku i są z tym problemy.
Tak więc czy warto go brać a może jakiś inny model tylko żeby był 23 calowy.
W twoim przypadku ponieważ masz tuner SD lepszy bedzie telewizor CRT.Nie wiem tylko czy znajdziesz model 23 calowy
 

mborows

New member
Witam.

Ostatnio siostrze zakupiłem model R71 tylko że 26 calowy. U mnie po podłączeniu do kablówki obraz był znacznie gorszy niż na telewizorze CRT. Na dwóch kanałach TV4 i TV Polonia były widoczne w połowie ekranu poziome zakłócenia, których nie dało się dostrzec na CRT. Pozostałe kanały dało się oglądać, ale jakość była zdecydowanie gorsza. Z kolei u siostry (też kablówka) obraz nie jest gorszy niż na jej byłym CRT. Dla niej to jest nawet zdecydowanie lepszy... i jest bardzo zadowolona. Zatem wszystko zależy od jakości sygnału z Twojego tunera, choć myślę, że nie powinno być źle.
 
Do góry