Samsung Le 46 B750

rudy

New member
Panel błyszczący to ultra clear panel.Wystarczy wejść na stronę samsunga i w specyfikację poszczególnych modeli i sam sobie odpowiesz na postawione pytania.
 

glenior

New member
dzieki :) właśnie nie wiedziałem jak się te błyszczące nazywają - myślałem, że crystal tv, ale to chyba chodzi o obudowę
 

kacperski

New member
Może to głupie, ale czy błyszcząca matryca poprawia jakość obrazu czy wręcz przeciwnie. Pewnie zwiększa kontrast, tylko co w sytuacji gdy TV stoi na przeciwko okna? Czy w tym wypadku lepszy mat?
 

blant

New member
Mat powinien byc lepszy. Wydaje mi sie, ze wszystkie matryce maja na sobie jakies filtry pochlaniajace swiatlo lepsze lub gorsze... Okno wystarczy troche przeslonic i odbior bedzie lepiej niz dobry na kazdym rodzaju matrycy.
 

bauer

New member
kacperski napisał:
Może to głupie, ale czy błyszcząca matryca poprawia jakość obrazu czy wręcz przeciwnie. Pewnie zwiększa kontrast, tylko co w sytuacji gdy TV stoi na przeciwko okna? Czy w tym wypadku lepszy mat?


hihihih poczytaj o zasadach BHP jak powinno się ustawiać ekrany :p ...... taki żarcik :p
 

jaskol

New member
B750 a B650

Czy ktos miał okazję porównac Samsunga B750 z tańszym B650, ewentualnie seria B7000
Szczególnie interesuje mnie jakosc obrazu i jak działa 200 hz ?
 
Do góry