Samsung Le 46 B750

rudy

New member
Nowy samsung LE 46 B750 w Polsce. Na razie tylko w jednym sklepie w cenie 8500zł.Drogo, ale i tak taniej niż za zachodnią granicą (cena 2099 euro).
 

MAdam

New member
Tak na prawdę to nie ma go jeszcze w Polsce, a w tych góra 2 sklepach co kolega widział to pewnie wogóle nie są Polskie sklepy i bałbym się tam nawet przewód kupić.A po drugie w tym samym sklepie LE40B650 kosztuje 5501 zł więc komentarz jest zbędny. Ceny są jak najbardziej nie Polskie. Ten TV w wersji 46 cali za 7999 wcale nie jest interesującą propozycją ! Jak wejdzie na prawdę do Polski z legalnej dystrybucji to ceny muszą być inne i będą.
Zadałem dziś oficjalne zapytanie Samsung Polska w sprawie dystrybucji modeli LE XXB750 i otrzymałem odpowiedź cyt.: " Modele z serii B750 powinny pojawić się na polskim rynku przed wakacjami. Niestety nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty wprowadzenia "
 
Ostatnia edycja:

rudy

New member
Dostępność przed wakacjami ,to nie jest zły termin.Może być na początku maja,lub w najgorszym razie pod koniec czerwca.Dla mnie bardziej realnym jest miesiąc maj.Z dotychczasowej praktyki wprowadzania nowości przez samsunga wynika na pewno jedno.Nigdy nie ma nowości na oficjalnej stronie,jak również infolinia jest zaskoczona ,że coś takiego się pojawiło.Co do ceny,będą niższe wziąwszy choćby za przykład A956 46",który na wejściu kosztował powyżej 10000zł.
 

MAdam

New member
Z ostatniej praktyki wynika, że na oficjalnej stronie jest cisza, ale Samsung Polska sprowadza i sprzedaje TV bez rozgłosu. Dokładnie było tak z B6000/B7000. Pojawiły się poniżej 6000zł 46B6000 w kilkunastu sklepach i to z Polskiej dystrybucji, a dopiero później podrożały, więc na starcie była cena już normalna, a teraz po prostu jest przeliczona wartość z Euro. Wiadomo, że ta odpowiedź Samsunga była wymijającą. Z jakiegoś powodu niespieszy mu się z premierą, na zachodzie są już od dawna dostępne, trudno.
 

rudy

New member
Ilość nowych serii od Sama zadziwia.
Wykryłem serię 200 Hz na półce w Saturnie (Wawa - Arkadia 46").
opis: http://www.samsung.com/pl/consumer/d...LE46B750U1WXXH
Tamże manual PL 316 MB.

Całkowity brak smużenia i najlepsza obsługa (płynność) formatu filmowego 24 fps na rynku.
Ostatnio edytowane przez bluray : Wczoraj o 19:56. MAdam,wychodzi na to,że wakacje nadeszły w Polsce w tym roku wyjątkowo szybko.Pytanie do bluray;w jakiej cenie stoi to cudo? Pozdrawiam.
 

MAdam

New member
Na to wychodzi, ale ja zdecydowałem się nie czekać, cena dla mnie nie do przyjęcia za 46B750. Kupiłem jakiś czas temu LE40B651, ponieważ 46 za drogi. Oglądam z 2 metrów wiec mi starczy. Mam teraz inne priorytety niż tv za 7000 zł, mój Sam B651 jest genialny, bije na głowe A856 wg mnie oczywiście, pewnie b750 będzie też genialny ale czy wart aż takich pieniędzy, każdy sam zdecyduje :)
 

rudy

New member
Przychylam się do opinii,że B650 bije na głowę poprzedni model i że jest to prawdopodobnie najlepszy model za te pieniądze, ale zupełnie nie pasuje mi ta obudowa.Gdyby miał kształt chociażby B550,a jeszcze lepiej B750, to stałby już u mnie w pokoju,a tak pozostaje czekać,aż B750 stanieje.Pozdrawiam.
 

MAdam

New member
Też psioczyłem jak zobaczyłem w markecie B650, ale B651 robi lepsze wrazenie, te bordo dodaje urody. W domu przy innym świetle na prawdę wygląda dobrze. Czekałem na B750 ale wtedy chciałem uderzyć w 46. Niestety te ceny są po za moim zasiegiem, a poniżej 6000 zł tak szybko nie stanieją
 

rudy

New member
Kolega bauer pisze o cenie 5300zl,ale za model 40B750,który faktycznie pojawił się w jednym sklepie i chyba na razie w jedynym.Na stronce samsunga również jest opis tego tv,choć do tej pory wydawało się ,że będzie dostępny tylko w większym rozmiarze.Tym razem samsung wyprzedził ofertę sklepową.Brawo.Myślę,że gdyby cena zeszła do poziomu 4200- 4500 ,byłaby to ciekawa alternatywa chociażby dla 200Hz Lg LH5000.Tak więc trzeba jeszcze trochę poczekać,na opinie użytkowników i na niższa cenę.Pytanie,czy warto dopłacać za 200Hz ,na dzień dzisiejszy 2000zł.Pozdrawiam.
 

MAdam

New member
Nie no dymyśliłem się, że to nie chodzi o 46 cali, bo ja właśnie o tym pisałem, że nie spadnie cena tak szybko ponieżej 6000, o wersji 40 calowej bym tak nie pisał. Chyba wyjdzie na to, że w czerwcu dopiero będzie wysyp tych tv w normalnych cenach, teraz cały czas nic się nie zmienia. Myślę, że w czerwcu 46B750 będą poniżej 6000 zł.
 

bauer

New member
faktycznie pisalem o 40
przepraszam ale ja jestem tak nakrecony na 40 ze nie widze innych rozmiarow :D
 

blant

New member
Mam 46B750 polecam :] Akurat mialem przed soba ten model oraz 55B7000 i powiem ze na materiale z BD nie bylo widac roznicy w jakosci wyswietlanego obrazu. Po zawieszeniu na scianie dostep do wejsc A/V bedzie lepszy w tym modelu
 

biglyk

New member
Mam pytanie Blant...
Powiedz czy poza designem i funkcją 200Hz twój model różni się od modelu 46B650?
 

blant

New member
Z tego co mi tlumaczyl jeden pan w skepie to nie. Ja rzucilem tylko okiem na funckje 100hz tzn mozliwosc jej manualnego ustawienia i obu tv wyglada to identycznie. Ale tak jak napisalem gdzies na forum zagraniczym wyczytalem, ze B650 sprzedawane sa z matrycami roznych producentow, co rzekomo ma ostatecznie wplyw na jakosc obrazu. Ja ogladalem dwa tv b750 i b650 z oznaczeniem SQ01 i roznic nie widzialem.
 

glenior

New member
matryca

czy b750 ma blyszczaca matryce? a jesli tak, to ktore z modeli samsunga maja jeszcze matowa matryce (widzialem model 620 i ma mat)?
 
Do góry