Samsung Le-40r72b

gelu_sola

New member
Witam,

Daruj sobie R71 i kup N71.

Dzis porównywałem je w Euro

1. Cena ( nie wiem dlaczego ale N32 jest tańszy)
2. Wyposarzenie przemawia też na N ( 2 HDMI , wejścia na kary pamieci)
3. Obraz ( Lepszy na N, nie ma nadmiaru brązowego)
4. N ma lepsze kąty ( nie rozjaśnia tak jak na R) Niby wszędzie matryca S-PVA

Zawiedziony posiadacz 32r71
 

weksla

New member
Bez reklam
Ja tez jestem posiadaczem Le32R71b i jestem bardzo zadowolony, polecam w 100% ten tv, dla mnie mankament to tylko 1xHDMI, a sloty na karty pamieci jak dla mnie sa zbednym bajerem. pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Przy małej różnicy cen model Samsunga N 71 jest znacznie lepszym rozwiazaniem dla Gry Xboxa .
To swietny wybór dla gry.Wiem bo mamy podłaczone.
Seria N 71 ma więcej szczegółów, lepsze kąty, lepszy jest nawet do powieszczeń nasłonecznionych, ma bardziej naturalne i nasycone kolory.
Nie rysuje sie /obudowa/ przy wycieraniu , nie zbiera tyle kurzu co R 71.
Lepiej współpracuje z komputerem.
Ma też lepszą kompresje obrazu.
Ale decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam
 

adriandro

New member
le 40 r 72b czy 40n71b

Mam pytanko,

teraz za cenę 3900zł brutto można kupić le 40 r 72 b,chcę ten telewizor podłączyć pod nkę,dvd po rgb(nie mam componenta)i ewentualnie xboxa360-czy to dobry wybór?Jest to w zasadzie jedyna oferta poniżej 3500netto za 40 calowy lcd.Dzięki za rady.












kiki napisał:
witam
Przy małej różnicy cen model Samsunga N 71 jest znacznie lepszym rozwiazaniem dla Gry Xboxa .
To swietny wybór dla gry.Wiem bo mamy podłaczone.
Seria N 71 ma więcej szczegółów, lepsze kąty, lepszy jest nawet do powieszczeń nasłonecznionych, ma bardziej naturalne i nasycone kolory.
Nie rysuje sie /obudowa/ przy wycieraniu , nie zbiera tyle kurzu co R 71.
Lepiej współpracuje z komputerem.
Ma też lepszą kompresje obrazu.
Ale decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam
 

Mistic

New member
Ja kupiłem N71 do grania na PS3, w sklepie też zastanawiałem się nad R ale miał poprostu gorszy obraz, więc dołożyłem pare $$ i jestem zadowolonny, PS. kiki jak grasz na X360 to widać smużenie?? Tak tylko pytam z ciekawości bo mam zamiar kupić PS3 i mniej więcej chce wiedzieć czy w grach NEXT GEN nie ma tego zjawiska, bo jak wiadomo gry to najlepszy tester czy TV smuży czy nie.
Pozdrawiam.
 
Do góry