samsung LE 37M87BD

sebas

New member
witam,chcialem sie podzielic pewnym problemem posiadam tv le 37m87bd i zauwazylem ze na ekrenie czesto pojawiaja sie cienitki poziome paski w roznych kolorach w zaleznosci od tla jakie jest nadawane,proble ten tez wystepuje przy odtwarzaniu z dvd ale w troszke mniejszym stopniu.mam do was prosbe czy ktos mial podobny problem i ewentualnie jak go rozwiazac.pozdrawiam
 

darek53

New member
a ja jeszcze dodam pytanie odnośnie podłączenia do tego modelu komputera przez HDMI
czy ktoś z użytkownikó tego modelu moze mi powiedzieć czy ten LCD wyświetla natywnie pixel w pixel na całej matrycy rozdzielczość 1920x1080?
 

sidnej

New member
Witam
Odrazu się przyzna że jakiś wielkim znawcą tematu to nie jestem, ale sam długo szukałem Tv dla siebie i wybrałem ten model (opinie na forum w gazetach no i stary też ma samsunga no i oczywiście cena w stosunku do funkcji przeważyły)
Mam go od niecałego tygodnia i powiem szczerze NIE ŻAŁUJĘ ŻADNEJ WYDANEJ NA NIEGO ZŁOTÓWKI;)
na kbłówce Aster śmiga nieźle (spodziewałem się że będzie gorzej)
na cyfrez śmiga jeszcze lepiej (nie HD-jeszcze)
no a na Playstation 3 to generalnie bajka;)

Zdecydowanie z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto chciałby zakupić tv LCD Full Hd do 5 koła ( ten akurat 4,5)

pozdrawiam
 

myca007

New member
Wczoraj oglądałem tego Samsunga w MM. Na dobry początek cena powaliła mnie tam - 7699 zł :hmm: Później kolejne zdziwienie. Na ścianie z wywieszonymi wieloma TV serii M ten robił zdecydowanie najgorsze wrażenie. Obraz na nim był taki bardzo 'mleczny'. Pewnie to kwestia ustawień, ale niezrobił na mnie wielkiego wrażenia. Obok była R-ka i S-ka. Tutaj już po między nimi naprawdę zauważalna różnica w jakości. Czerń, kolory zdecydowanie na kożyść R-ki.

Więc panowie co z tą M-ką :D?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
M-ka spokojnie wygrywa z R-ką . Widocznie roztargniony sprzedawca pobawił sie układem w menu.
A może ma nacisk na sprzedaż R-ki . Kolorystyka barw , pełnia barw jest po stronie serii M. Naturalność kolorów, płynność - również.
 

leafmeister

New member
a słuchajcie takie pytanko... zamówiłem sobie ten model super ale...

Ten LCD ma 1080p czyli 1920 na costam a dvd z odtwarzacza to 578p czyli będzie przeskalowanie prawie 2x - to znaczy że będe miał słabą jakosć?
 
Do góry