Samsung LE 37 B550 ustawienia?

lons

New member
Czy wie ktoś jakie są najlepsze ustawienia dla tv Samsung LE 37 B550?Chodzi mi przede wszystkim o kontrast,jasność,kolory itp dzięki
 
Ostatnia edycja:

lue

New member
lons - a jak to wygląda w ustawieniach standardowych, możesz coś powiedzieć o tym telewizorze ? niewiele osób potrafi powiedzieć coś sensownego ta ten temat
 

lons

New member
lue napisał:
lons - a jak to wygląda w ustawieniach standardowych, możesz coś powiedzieć o tym telewizorze ? niewiele osób potrafi powiedzieć coś sensownego ta ten temat

Telewizor naprawdę godny polecenia.Obraz w porównaniu z SAMSUNGIEM 32 R 82 B dużo bardziej wyrazisty:) Mówie o obrazie standardowym,ale domyślam się,że po odpowiednich ustawieaniecha będzie jeszcze lepiej.Przyznam,że pilot taki troche kiczowaty:???: W moim starym 82B był ładniejszy,taki bardziej klasyczny:???: Sam tv z wyglądy robi naprawdę dobre wrażenie.Klasyczny prosty wygląd.Mi sie podoba no podstawa tege tv:) Ogólnie ma dużo fajnych funkcji,ale jeszcze tak na poważnie nie zagłębiałem sie w rozkminianie ich.Pozdrawiam
 

lue

New member
lons napisał:
Telewizor naprawdę godny polecenia.Obraz w porównaniu z SAMSUNGIEM 32 R 82 B dużo bardziej wyrazisty:) Mówie o obrazie standardowym,ale domyślam się,że po odpowiednich ustawieaniecha będzie jeszcze lepiej.Przyznam,że pilot taki troche kiczowaty:???: W moim starym 82B był ładniejszy,taki bardziej klasyczny:???: Sam tv z wyglądy robi naprawdę dobre wrażenie.Klasyczny prosty wygląd.Mi sie podoba no podstawa tege tv:) Ogólnie ma dużo fajnych funkcji,ale jeszcze tak na poważnie nie zagłębiałem sie w rozkminianie ich.Pozdrawiam

dzięki za to :)

ja zastanawiam się nad wyborem pomiędzy B530 a B550 (40') obydwa mają MPEG 4, różnica w cenie to na dzień dzisiejszy jakieś 500zł pytanie - czy warto dokładać ? czy ktoś widział/używa B530 ?
 

tpulaaga

New member
re

używam le32b530 od tygodnia. lc d zagrabny, ładnie odbiera na analogu. na wyposażeniu 3hdmi, 1 scart, cyfrowe audio output, CI, usb (jedynie do uprgadu softu), i inne wejści i wyjścia. brak PIP, jest PAT, brak stopklatki, DVB-T MPEG-4 i DVB-C, co do parametrów szybkości matrycy czy kontrastu to nic na ten tema nie można znaleźć, dzwoniłem do samsunga - nie podają żadnych informacji, mają zakaz.

więcej danych o modelach

http://www.hdtv-space-forum.de/lcdt...tromsparender-t2351.0.html;msg22885;topicseen


polecam lekturę jakieś 1/3 od dołu stronki - post admina z linkami do poszczególnych modeli (1 link fota, 2 opis), chociaż w przypadku b530 jest błąd ponieważ model ten nie ma PIP
 

Attachments

  • b530.jpg
    b530.jpg
    917,2 KB · Wyś: 295
Ostatnia edycja:
Do góry