Samsung LE 32B550A

cekaj

New member
Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć, w jaki sposób odblokować USB w Samsungu LE 32B550A. Robię wszystko zgodnie z tą instrukcją (przy wyłączonym telewizorze wciskamy na pilocie kolejno: info > menu > mute >standby - telewizor włącza się z menu serwisowym. - później wybieramy
kolejno: control > sub option > i włączamy opcje "WISELINK
MOVIE" i "WISELINK WRITE & HIGH DEVI" - wciskamy
przycisk standby Ponownie uruchamiamy telewizor i w opcjach usb mamy już zakładkę movie :)
Kłopot polega na tym, że menu serwisowe w ogóle się nie pokazuje z racji tej, że ostatnim przyciskiem, jaki jest naciśnięty jest standy TV uruchamia się w normalnym trybie.

I jeszcze jedno pytanie. Czy jest szansa na zmianę funkcjonowania USB w Samsungu LE 32D400?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak bez problemu da się odblokować D400 żeby czytało filmy.

Co do B550 też odblokowywałem go z 1000 razy menu serwisowe zawsze włączamy tak samo.
Sądzę że albo masz jakąś dziwaczną (1 na świecie) wersję TV albo robisz coś źle :)
 

cekaj

New member
550A próbowałem kilka razy i nie ruszyło. Sam już nie wiem, co mogę robić źle przecież to żadna filozofia przycisnąć cztery „guziki”, a nie chce działać. Jeżeli chodzi o D400 to mógłbyś napisać jak to zrobić?
 

tdx

New member
Bez reklam
tak samo czyli info menu mute power wchodzisz w 1 zakładkę i zmieniasz model TV z UED400 na D403
 

cekaj

New member
Kolego UED400 na D403 poszło bez problemu, filmy latają aż miło. A ten 550A jak nie chce ruszyć tak nie chce. Będe jeszcze próbował o wynikach poinformuje.
 

cekaj

New member
Dziękuje serdecznie kolego już wszystko śmiga. Po którymś z kolei razie wskoczyło. Wygląda na to, że ruchy miałem za wolne, ale jest już ok. A mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie czy uda się taki myk w LE 32A656A1F. Jeżeli tak to, jaki model należ wybrać?
 
Do góry