Samsung, ktory wybrac?

b4k1

New member
Witam

Po dlugich poszukiwaniach... i po podwojeniu budzetu od zakladanego :)
postanowilem ze jednak ma byc FullHD i teraz juz mam tylko jedna watpliwosc..

czy wybrac starszy ale wiekszy model
LE40F71B

czy ciutke mniejszy, ale nowszy i o troszke lepszych parametrach?

LE37M87B

czy ktos moze mi pomoc w moim dylemacie?
(tylko pliz nie sugerujcie innych marek.. bo dalszych poszukiwan nie zniose :p )

pozdrawiam
 

b4k1

New member
BoDeX napisał:
Seria F jest bardzo udanym modelem ( nowe firmware ) , ale jeśli
chcesz się bawić w FULL , to schodzenie poniżej 40" jest złym rozwiązaniem - tutaj gra idzie o wielkość , napewno nie pożałujesz .

Nie wiem jaki masz budżet , ale koniecznie zobacz ten link , to jest
dopiero odpowiednia wielkość :)

http://www.allegro.pl/item191445867_xoro_47_cali_full_hd_1080p_3_hdmi_2_tunery_okazja.html

Pzdr.

Zamierzalem wydac do 4000pln, moja granica ze wzgledu na fullhd przesunela sie do 6000pln, dlatego wlasnie porownalem do LE37M87B bo ten jeszcze sie miesci w tej cenie.. czyalem recenzje: LE40M87B i bardzo dobrze sie o nich wypowiadano.. myslalem ze mozna to przeniesc na LE37M87B, czy tak nie jest?

czy te 3 cale robia duza roznice w jakosci? bo w cenie niestety tak :(

pozdrawiam
 

stefmat

New member
b4k1 napisał:
Witam

Po dlugich poszukiwaniach... i po podwojeniu budzetu od zakladanego :)
postanowilem ze jednak ma byc FullHD i teraz juz mam tylko jedna watpliwosc..

czy wybrac starszy ale wiekszy model
LE40F71B

czy ciutke mniejszy, ale nowszy i o troszke lepszych parametrach?

LE37M87B

czy ktos moze mi pomoc w moim dylemacie?
(tylko pliz nie sugerujcie innych marek.. bo dalszych poszukiwan nie zniose :p )

pozdrawiam
Przepraszam, ale pośpiech w przypadku wydawania Twoich pieniędzy nie będzie dobrym doradzcom. Jednak szukałbym dalej. HDTV to jest coś, a z opisów tutaj wynika, że najwięcej można wycisnąć z telewizora projekcyjnego np. Sony.
U nas taka 55' to prawie 10 000, ale kto Ci karze kupować w Polsce. Poszukaj na ebay'u. Tam na aukcji można nówkę 60' trafić od ok. 1950$. Przy obecnej cenie dolara 2,75 (05.05.b.r) - nawet przy kosztach przesyłki pocztowej oraz cła wydaje się interesujące . Jeżeli swoją propozycją tylko mieszam, to przepraszam . Ciepło pozdrawiam:eek:k: :niewiem:
 

b4k1

New member
Witam

a jesli Sony to jakies modele do wyboru bys proponowal ?
chociaz na 50" to raczej nie znajde miejsca na scianie :) poza tym juz cenowo to mimo wszystko wiecej niz mialem zamiar zaplacic :( poza tym jest jeszcze kwestia gwarancji, tak sciagnietego telewizora.. w przypadku Samsunga, w PL nie obowiazuje.. nie wiem jak to jest w przypadku innych producentow?

pozdrawiam
 
Do góry