Samsung i Sony vs. UPC CI +

Damaranus

New member
Zdaję sobie sprawę że to temat raczej na dział telewizji HD, ale jednak dotyczy to tylko tych 2 marek.
Czy ktoś korzysta z serii F lub H Samsunga, lub nowej serio 50 W805B/829B z modułem CI+ od UPC?

Czy spotkaliście się z jakimiś problemami w obsłudze kanałów/modułu? Brak funkcji na pilocie, problemy ze zmianą kanałów. Pomijam oczywiście niedostępność usług na żądanie.

Seria F jest wspierana wg. UPC i wykazali te modele na liście kompatybilnych telewizorów, ale serii H oraz nowego W8 B nie ma. Niestety UPC nie jest zbyt miłe i pomimo prośby o możliwość przetestowania modułu CI+, będę musiał płacić za zmianę, jeśli coś będzie nie tak.

Zastanawia mnie głównie czy faktycznie warto bawić sie w to CI+. Chciałbym przedłużyć umowę teraz, stary dekoder już pada. Mam 32C530 Samsunga i wg. informacji w sieci, nie ma problemu żeby Ci+ z UPC odpalić, czy ktoś może wesprzeć moją decyzję? Chętnie pozbędę się jednego urządzenia, tym bardziej że mam nadzieję do końca maja wymienić też telewizor. Ale póki co 80% pewniakiem jest SAMSUNG, H6400.

Jeśli temat lepszy na platformę cyfrową to proszę o przerzucenie i wyrozumiałość.
 

Damaranus

New member
Odświeżam temat, bo pilna sprawa się zrobiła. Czy ktoś może jest w stanie potwierdzić działanie CI+ na C530 ? Po prostu nie chce mi się *#&*^@& z UPC i wypowiadać umowy, odstępować itp.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Zdaję sobie sprawę że to temat raczej na dział telewizji HD, ale jednak dotyczy to tylko tych 2 marek.
Czy ktoś korzysta z serii F lub H Samsunga, lub nowej serio 50 W805B/829B z modułem CI+ od UPC?

Czy spotkaliście się z jakimiś problemami w obsłudze kanałów/modułu? Brak funkcji na pilocie, problemy ze zmianą kanałów. Pomijam oczywiście niedostępność usług na żądanie.

Seria F jest wspierana wg. UPC i wykazali te modele na liście kompatybilnych telewizorów, ale serii H oraz nowego W8 B nie ma. Niestety UPC nie jest zbyt miłe i pomimo prośby o możliwość przetestowania modułu CI+, będę musiał płacić za zmianę, jeśli coś będzie nie tak.

Zastanawia mnie głównie czy faktycznie warto bawić sie w to CI+. Chciałbym przedłużyć umowę teraz, stary dekoder już pada. Mam 32C530 Samsunga i wg. informacji w sieci, nie ma problemu żeby Ci+ z UPC odpalić, czy ktoś może wesprzeć moją decyzję? Chętnie pozbędę się jednego urządzenia, tym bardziej że mam nadzieję do końca maja wymienić też telewizor. Ale póki co 80% pewniakiem jest SAMSUNG, H6400.

Jeśli temat lepszy na platformę cyfrową to proszę o przerzucenie i wyrozumiałość.

Mam Samsunga jak w stopce. Zadnych problemow z CI+

Pozdr.
 

Damaranus

New member
Gdyby ktoś był zainteresowany to model Samsung 32C530 nie działa z CI + od UPC, urządzenie nie jest kompatybilne. W sumie to udało mi się na farcie to sprawdzić, nie mniej nie zdążyłem pobawić się zmianami języka, które podobno pomagają. Trudno. Będzie dekoder a w raz z nowym telewizorem zamówię dopiero CI + i tak nic w chwili obecnej by mi się nie zmieniło, poza 1 pilotem mniej.
 

Massaro

New member
Witam, również myślę o zakupie upc do sony kdl-50w829b. Czy udało Ci się sprawdzić lub dowiedzieć juz czy działa ci+ na tym tv?
 

piteron

Active member
Bez reklam
w Samsungu serii 55h6400 moduł ci+ działa prawidłowo,nawet jest polska czcionka w EPG czego np w serii c650 nie mam
Tak samo ok jest w 46h7000 żadnych problemów
Na temat Sonego nie mam pojęcia i nie mam kogo podpytać
 

tomekwu

New member
Witajcie. Odświeżam temat ponieważ zakupiłem Samsunga h6400 i chciałbym przy okazji pozbyć się dekodera UPC. Widzę, że z CI+ wszystko sprawnie działa, jednak mam pytanie odnośnie nagrywania programów. Czy po podłączeniu dysku do telewizora i sformatowaniu go można tak jak w dekoderze oglądać i nagrywać niezależne programy? Czy można ustawić harmonogram nagrań i nagrywać kanały bez włączonego TV? Jak to generalnie działa?
 
Do góry