Samsung HT P 1200 czy Philips HTS 9800 W

zen28

New member
Podobna cena (ciut tanśzy Samsung)
Podobna jakość dżwięku
Podobny (ładny) design, ciut ładniejszy Philips
Samsung: Philips:
+ wejście USB + bezprzewodowe głośniki
+ wejście optyczne + 6.1
Ogromnym minuem jest dla mnie brak wejścia USB w Philipsie i to chyba przeważy na stronę Samunga.
Co Wy myślicie o tym wyborze?
 

awujotka

New member
Bez reklam
Jeśli używasz (oglądasz) filmy dvd nagrane (skopiowane) nie-oryginały Samsung ci tego nie odtworzy - ma zabezpieczenie przed odtwarzaniem pirackich płyt - wyjdzie komunikat Play prohibited. I nie da się tego ominąć.
Ja mam tego Philipsa - więc go chwalę. Design bardzo ładny, dvd wisi na ścianie (jak dla mnie fajna opcja), gra dobrze (jak na moje drewniane ucho - wspaniale); w sklepach internetowych do kupienia poniżej 3400:D . Tak więc Phila mogę z czystym sumieniem polecić. Deregionalizacja przebiega szybko i bezbólowo. W razie pytań - wal śmiało.
Pozdrawiam
 

zen28

New member
w necie rzeczywiście jest ten problem opisane, tyle, że wszyscy piszą o Samsungach wersji Q, a ja się zastanawiam nad HTP 1200. Wiesz, że na pewno ten model ma ten problem?
 

awujotka

New member
Bez reklam
W tej kwestii ci niestety nie pomogę. Moja wiedza na temat blokady odtwarzania wzięła się własnie z netu nt. serii Q, jak jest w tym modelu naprawdę nie wiem. Najlepiej iść do sklepu z własną płytą i sprawdzić na żywym organizmie.
 

zen28

New member
o tym zabezpieczeniu w tym konkretnym modelu Samsunga można poczytać na forach zagranicznych czyli problem istnieje. Jednak zdecydowałem się na Samsunga. Brak usb w Philipsie zadecydował. Zobaczymy, może nie będzie tak źle...
 

mayy

New member
zen28 mozesz opisac jak sprawuje Ci sie to kino? Jak odtwarza divx z napisami (jak czcionka itp) Czy odtwarza Ci nie orginalne dvd ?:???:
Pojawila sie wersja SAMSUNG HT-P1200R - i pytanie co oznacz symbol "R"
Szukalem troche i nic sie nie dowiedzialem
 

zen28

New member
Wiesz, ekspertem od jakości dźwięku nie jestem. Jak dla mnie gra fajnie. Na razie nie spotkałem płytki, której by nie przeczytał (próbowałem chyba już wszystkie rodzaje).Divixy chodza ale lepiej nagrywac jeden film na jednej płycie. Czcionka ok. Minus taki że moje odtwarzacze mp3 nie chodzą przez usb w tym sprzęcie, a jeden z nich jest zamieszczony w instrukcji jako ten, który współpracuje.
 
Do góry