Samsung HT-H5550 a bezprzewodowe kolumny

przemasem

New member
Witam, czy kino domowe Samsung HT-H5550 posiada bezprzewodowe kolumny tylne? Wg. specufikacji znalezionych w internecie taki bajer ma model Samsung HT-H5550W natomiast o modelu HT-H5550 nie ma takich informacji. Pytam ponieważ znalazłem recenzję modelu Samsung HT-H5550 w której autor pisze że ten model posiada bezprzewodowe kolumny (stestuje.pl/opinia-kino-domowe-ht-h5550-samsung/). Jak to więc wygląda naprawdę?
 

tdx

New member
Bez reklam
W - wireless, ten model ma jeszcze dodatkowo bazę do podłączenia tyłów bezprzewodowo czyli pan w swojej recenzji opisywał model z końcówką W
 

przemasem

New member
No niestety, tak też myślałem. Wolałem zasięgnąć rady znawców. Zapewne nie ma co liczyć na kino domowe 5.1 do 1600zł które ma bezprzewodowe tylne kolumny?
 

raphaw

New member
Nie jestem pewien czego tak naprawde szukasz ale ja tez zastanawiałem sie nad tym kinem lecz znalazełem cos innego .Mam 16 m salon i bardzo wiele osób ten zestaw polecało niestety w necie cena 2199 najtaniej ale wydaje sie naprawde super . Zestaw to philips fidelio e5.poczytaj może tobie tez bedzie pasowało.U mnie bedzie w przyszłą środe to może coś napisze.
Pozdrawiam.
 

przemasem

New member
No właśnie też mam salon około 16m kw. kino potrzebne mi jest głównie do oglądania filmów z komputera, gry z kompa plus PS3 oraz słuchanie muzyki. Najbardziej mi właśnie zależało na bezprzewodowych kolumnach tylnich bo jeszcze te przednie to nie problem z kablami, ale jak mam pomyśleć o ciągnięciu kabli przez pół pokoju, maskowaniu i innych dziwach to mi się odechciewa. No i ważne żeby te tylne kolumny były wysokie, żeby stały na własnych podstawach, bo nie mam żadnych półek, a wiercić też mi się nie widzi.
Myślałem o tym Philipsie ale cena jednak po za mój budżet.
 
Do góry