samsung ht-d4550

czachomaster

New member
Witam

Planuję zakup kina domowego samsung ht-d4550

Co o tym sprzęcie sądzicie? dobry wybór w tej cenie? decyduję sie na samsunga gdyż posiadam też tv samsunga, mianowicie LE37B650

Co do podłączania audio, kina z telewizorem to najlepiej, aby cały czas 5 głośników grało, użyć złącza optycznego zgadza się? to samo połączenie pozwoli również na sprawne działąnie podczas nadawanie w TV audycji juz w formacie audio surround?

a i co do podłączenia video tv to jaki kabel hdmi jest najlepszy? firmy vivanco? znlazłem test na stronie KŚ, tylko że stary (22 kwietnia 2009, niestety nie mogę zamieścić linka do tego testu gdyż nie napisałem jeszcze 5 postów) i w tamtym teście wygrał kabel vivanco

Proszę o pomoc i opinie
 

sineo

New member
Witam.

Mam pytanie odnośnie tego kina domowego. Stałem się jego szczęśliwym posiadaczem, dodałem katalogi do programu AllShare, kino bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem wszystkiego jeśli uruchamiam filmy przez Moje urządzenia -> all share[PC]. Mam natomiast problem z odtwarzaniem plików z użyciem wbudowanego w allShare odtwarzacza. Po przełączeniu na "Tryb ekranu Sterowanie odtwarzaczem" widzę tylko komunikat "Nie podłączono urządzenia". Wyłączenie antyvira i firewalla niestety nie pomaga. Co za tym idzie nie działa mi też przycisk "Odtwórz na innym urządzeniu".
Czy komuś może działa ta opcja?? Jeśli tak prosił bym o radę jak połączyć urządzenie.
 

Ustiao

New member
Witam. Ja mam podlaczony optykiem TV z kinem i wszystko hula. Miałem podlaczony d4550 z "n" i mialem problem bo dekoder z cyfry nadawał przez glosniki z tv. Dzieki forum udało mi sie to rozwiazac. Podlaczylem tv do d4550 przez optyka i wszystko smiga. Mam jeden problem, taki głupi LCD serii B ma funkce wznawiania ogladania po wylaczeniu filmu, a d4550 takiej funkcji nie ma. Trzeba zapamietac gdzie sie skonczylo ogladac.
 
Do góry