Samsung F8000 obcina obraz ...

PawełPaweł

New member
Bez reklam
Może ktoś się orientuje dlaczego tv samsungi obcinają (z prawej i lewej strony) obraz np. na Polsacie czy Tv4 na telewizji cyfrowej (nie hd) ???
Bawiłem się z ustawieniami i nic...
 

PawełPaweł

New member
Bez reklam
Zapewne masz włączony "overscan", przeważnie jest aktywny na programach SD.

Zapewne chodzi o funkcje - Dopas. do ekranu czy Auto. szerokość... nic nie daje.

Ta funkcja działa przy grach na konsoli PS3 - pomogło obraz był delikatnie ucięty a po włączeniu - Dopas. do ekranu - jest idealnie. Natomiast w Polsat SD jest delikatnie obcięty.

Tvp1 i Tvp2 HD jest idealnie.

U sąsiada w Sony jest idealnie na Polsacie sygnał SD.
 

parlae

New member
mam ten sam problem.Ogolnie jakosc kanalow SD w UPC to jakas masakra.Mam tez inny problem,nie mając podpietej anteny do telewizora miałem kanały typu tvp rozrywka i jeszcze kilka innych,po podlaczeniu anteny(UPC kablowka) znikly mi te kanaly.Cos sie da z tym zrobic?
 

PawełPaweł

New member
Bez reklam
mam ten sam problem.Ogolnie jakosc kanalow SD w UPC to jakas masakra.Mam tez inny problem,nie mając podpietej anteny do telewizora miałem kanały typu tvp rozrywka i jeszcze kilka innych,po podlaczeniu anteny(UPC kablowka) znikly mi te kanaly.Cos sie da z tym zrobic?

U mnie obcina obraz na wszystkich kanałach oprócz Tvp1,2 HD (cyfrowa naziemna) ale jeśli chodzi o jakość kanałów SD to tragedii nie ma ale to obcinanie denerwuje. Tyle kasy za TV i nie umieją zrobić dobrego tunera jak np. w Sony. Troche kiszka ...:?
 
Do góry