Samsung f6400 czy f6500 ?

tdx

New member
Bez reklam
Przecież zawsze o tym pisałem że odległość to jest 0.8-1,5m
Natomiast świadomy jestem tego że z tej odległości żadne SD nie wytrzyma...
Dlatego zawsze pisze o minimum 720p z dobrym bitrate.
Generalnie znowu 720p to tylko PS3...
Cała reszta sygnału PC/filmy to 1080p.

Wszystko jest w wątku o moim F6500
 

Wywern

New member
Wywern - Panasonic nawet przy słabym bitrate na extra skalowanie a obraz jest wyraźny. Panasonic ma pasywne 3D i okulary w komplecie. Jest oczywiście na Matrycy natywnej 100Hz i ma wszystkie najważniejsze aplikacje.
W sumie z dodatkowych opcji to potrzebuję tylko okazjonalnego odtwarzania MKV i DivX ;)
Ale Panasonic jest droższy od f6500 o kolejny krok, razem od f6400 to ponad tysiąc
 

erto89

New member
Więc już wybrałem f6500 55 cali natomiast czy ktoś posiada informację czy to jest matryca samsunga czy też innego producenta ?
 

tomaszu

New member
To jeszcze dopytam o UE40F6770 (bo akurat przeceniony), duże różnica w stosunku do F6500? Doszukałem się tylko, że jest bogatszy o micro dimming i 600Hz. Ale nie wiem, czy mimo wszystko warto dopłacać?
 

tomaszu

New member
200zł - 40F6770 jest za 2350zł
Wizualnie bardziej mi się podoba podoba podstawa w 6500, ale nie kupuję telewizora, żeby na podstawę patrzeć :)
Nie wiem czy to zależało od modelu czy od softu, ale w samsungu, którym się kiedyś bawiłem nie dało się wyłączyć ekranu podczas odtwarzania muzyki. Czy to się może zmieniło?
 

tdx

New member
Bez reklam
zostałbym przy F6500 w takim razie. Co do 2 części to nie wiem pamiętam że odpala się wygaszacz ja mam PC non stop podpięty i mogę wyłączyć ekran (ale to nie źródło muzyka z mp3...
 
Do góry