Samsung F6400 a F6800

dra

New member
Tez interesuje mnie ten model a w szczegolnosci cena, ktora jest wyjatkowo niska - w Saturn online 5.999zl czyli ok. 1.460€ porownujac do ceny oficjalnej, ktora w niemieckim Saturn wynosi 1.799€.
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy ta numeracja modeli ma wogole jakis sens? Z tego wynika, ze F6640 jest znacznie lepszy od F6800, zgadza sie?

Znacznie to może przesada, CMR 600 i Microdimming tak na szybko...
Ja nie widzę że by 40F6640 był dostępny w PL.
Samsung zawsze tak robił że wprowadzał modele dla wszystkich np ES5500 a np lokalnie na rynku lub dla określonych sieci np ES5700.
Ten model powinien pojawić się u Nas pojawić odrobinę później.
 
Ostatnia edycja:

dra

New member
Znacznie to może przesada, CMR 600 i Microdimming tak na szybko...
Ja nie widzę że by 40F6640 był dostępny w PL.
Samsung zawsze tak robił że wprowadzał modele dla wszystkich np ES5500 a np lokalnie na rynku lub dla określonych sieci np ES5700.
Ten model powinien pojawić się u Nas pojawić odrobinę później.

Model F6640 (40" oraz 55") sa obecnie dostepne w Saturn/MM (Telewizor SAMSUNG UE46F6640, Telewizory 3D - Media Markt), jednakze cena tak jak pisalem znaczaco odbiega od oficjalnej, a ze jestem o krok od zakupu, zastanawiam sie dlaczego. Nie jest to promocja oraz mowimy o wersji calkowicie nowej, pudelkowej (nie jest to demo). Jest to o tyle dziwne, iz wersja F6800 (wedlug specyfikacji nizsza) w tej samej sieci jest drozsza o 700zl (wersja 55").
 

green11

New member
Widzialem w mm pudlu od 46 f6640. Faktycznie me ten micro dimming. Ale czy to naprawde cos widocznego? Czy nastepny bajer marketingowy. Ale ogolnie telewizorek super. Ktos ma namiar na jakis jego test czy opinie, bo malo o tym modelu jest w necie.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja pisze o rynku, nikt w PL tego nie ma. Saturn i Media Markt mają tego samego właściciela.
Ja nie miałem w łapkach jeszcze F6640 miałem natomiast i F6400 i F6800 F7000 i F8000 :)
 

green11

New member
Nie wiem czy to jest zgodne z tematem tego forum. Ale TDX jako ekspert proszę powiedz co ty osobiście byś wybrał. To jest ważna kwestia dla mnie czy samsungi ogólnie z serii 46F..... np 46f6500 lub wspomniany 46f6640 czy też lg 47la660. Bardzo mocno się waham chodzi ogólnie o jakośc telewizora i obrazu. Będę wdzięczny
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie wiem czy to jest zgodne z tematem tego forum. Ale TDX jako ekspert proszę powiedz co ty osobiście byś wybrał. To jest ważna kwestia dla mnie czy samsungi ogólnie z serii 46F..... np 46f6500 lub wspomniany 46f6640 czy też lg 47la660. Bardzo mocno się waham chodzi ogólnie o jakośc telewizora i obrazu. Będę wdzięczny

Na PRV pisz
 

RHJG

New member
Bez reklam
Bardzo dobrze zrobiłeś,wygląda na to,że jest to model na rynek niemiecki.Bogate wyposażenie,ma wszystko co potrzeba.Zdecydowanie dla mnie jest ciekawszy od lg 47la660.
 

aDi118

New member
Ciekawe jak wygląda sprawa Input lagu w serii F ;)
Sam zastanawiam się nad wyborem: 40ES6800 vs 40F6500.
Coraz bardziej przemawia do mnie F6500, bo cena w miarę szybko spada :)
Trzeba czekać na testy ^^
 

Mateeo1

New member
Ja jestem posiadaczem 46F6650 zakupionym w Electro po baaardzo dobrej cenie:) Szczerze jestem bardzo zadowolony z TV, wcześniej miałem Sharpa 32" 50hz, ten ma CMR 600HZ, Micro Dimming do tego bajery ze Smarta:) Telewizor służy głównie do oglądania filmów z dysku, oglądanie Tv bardzo mało. Muszę poszukać jakiś dobrych ustawień bo szczerze to obraz w dzień wydaje mi się lepszy niż w nocy, brak jakiegokolwiek cloudingu, wszystko równomiernie podświetlone.
 

aDi118

New member
Modele UE40F6650 i UE40F6640 już przekraczają mój budżet.
Zostaje ewentualnie 40F6500SS, pomimo braku Micro Dimmingu wydaje się być lepszy od ES6800. Telewizor chcę wykorzystać jako monitor, więc i sprawa input lagu jest istotna, tym bardziej że dużo gram :)
 
Do góry