samsung es8000 czy f6400

pawelk07

New member
Witam. Mam mały problem z wyborem tv. Chodzi o samsunga 46". Nie wiem czy wybrać serię 8000 linii ES czy 6400 nowej linii F. Jakie są znaczne różnice i co możecie polecić?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma tu się nad czym zastanawiać ES8000 będzie lepszym wyborem. CMR 800Hz, microdimming ultimate, lepsze wyposażenie.
Poważnie wybór jest bardzo prosty
 

RafMat

New member
Powiedz mi proszę, bo widzę że masz dostęp do nich.Czy matryce w nowych modelach "F"są inne,lepsze?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Zbyt ogólnie zadane pytanie... Co cię konkretnie interesuje panele w serii F są różne. pytasz o producenta matryc w danych modelach?
Jak się zastanawiasz czy kupić ES cz F to musisz podać jaki model Cie interesuje...
 

RafMat

New member
Chodzi mi o fizyczne zmiany w ekranach w modelach "F" & "Es" tych samych numerów. np.es8000& f8000?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Chodzi mi o fizyczne zmiany w ekranach w modelach "F" & "Es" tych samych numerów. np.es8000& f8000?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Fizycznie w tych modelach zmian w matrycy nie widać, CMR 1000Hz + 4 rdzenie...
Obsługa WIDI 3.5, 40W głośniki (było 20W ES8000) i 2 tunery DVB-T to tak na szybko jeśli chodzi o różnice pomiędzy modelami
 

RafMat

New member
Fizycznie w tych modelach zmian w matrycy nie widać, CMR 1000Hz + 4 rdzenie...
Obsługa WIDI 3.5, 40W głośniki (było 20W ES8000) i 2 tunery DVB-T to tak na szybko jeśli chodzi o różnice pomiędzy modelami

W takim razie po dokópieniu evolution kit jest to samo"?" nie licząc głośników.jeśli chodzi o gniazda antenowego.Rozumiem że model F ma trzy wejścia 2 DVB-T i 1 DVB-S ?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
W takim razie po dokópieniu evolution kit jest to samo"?" nie licząc głośników.jeśli chodzi o gniazda antenowego.Rozumiem że model F ma trzy wejścia 2 DVB-T i 1 DVB-S ?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Teroertycznie tak,co do złącz to 2xDVB-S i 1 DVB-T/C
 

RafMat

New member
Jeszcze jedno.Czy poprawili przewodnik samsunga po programach.Jest podgląd do wyswietlanego programu?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
W przewodniku Rovi jest podgląd,ale samsungowy jest dla mnie bardziej przyjazny.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

pawelk07

New member
Czyli mając do wyboru es8000 i f6xxx lepiej wybrać 8, a jeśli było by to es8000 lub f8000 to warto dołożyć? Powiedzmy że mam do wydania 6000zł lepiej wybrać 46" es8000 czy 40" f8000? Czy warto wybrać mniejszy ekran żeby mieć nowszy tv? I jeszcze jedno czy te podpowiedzi jaki program wybrać w serii F dostępne są również w es? jest to aplikacja czy nowa funkcja tv?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja bym brał większy czyli 46ES8000,

PS Wszedł właśnie Samsung Evolution Kit ale kosztuje na dzień dobry 1200zł chyba trochę przegięli z ceną
 
Do góry